funko fusion

MOBA Nowy bohater Ligi

Nie wiem czemu dali "synergie" z supportami, przecież mi to nie pasuje na adc, zbędne umiejętności jeśli miałby to być adc.
Jak dla mnie to jest supp, lecz polega na współpracy z 2 osobą więc only premade zadziała.
 
@denis630

serio? zbędne umiejętności? pasywka dzięki której będziemy mogli się bardzo dobrze upozycjonować w team fightach, albo Q które nakłada efekt z dobrym dmg, albo W które daje nam free warda na dług czas, lub E które bije mocny dmg jak Twitch i do tego slowuje, a o ulcie już nie wspomnę bo będzie można nim wyccarować TF'y, ale tak masz rację, useless champion i nadaje się tylko na suppa..
 
@pytel25
Może ty się znasz bardziej? Yhm.

Zobacz na umiejętności tej postaci, 1v1 nic na żadnego adc nie zrobi. Każdy ogarnięty adc ją pojedzie.

I zagraj sb tą postacią z random supportem, wywalisz go gdzieś i nie będzie wiedział co ma zrobić, albo zbyt późno zareaguje - więc akcja spalona.

I nie mów mi nic o wiedzy skoro większej nie masz.
 
@denis630

1vs1 nic nie zrobi? to Ciekawe bo dzięki tej pasywce będziesz mógł zaorać większość ADC'ków ze skillshotami np. Eza/Cait a nawet i Luciana przy szybkiej reakcji uniknięcia Q, dodakowo to nałożenie efektu i wybuch z E jest mocne, że na 3 stackach enemy ADC się złoży.
Druga rzecz jest taka, że my grając Kalistą nie wybieramy miejsca rzutu naszego supporta, tylko suuport robi to sam, my jedynie przyciągamy go do Nas i wtedy on wybiera miejsce w które ma polecieć, trochę się doinformuj a później wchodź w dyskusje. ;)
 
@Sony

Tak, tylko wiesz jak to jest z randomami. Gościu nie ogarnie że jest na twoim ulcie i masz po akcji/padasz.

Na początku na 100% będzie każdego orać 1vs1. Po nerfach taki lucian ją zje, jestem tego pewien.
 
Back
Do góry