funko fusion

Strzelanki Nowe mapy do ET!

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Jakiś czas temu został ogłoszony konkurs na wykonanie nowej mapy do rozgrywek ligowych. The Last Resort bo tak nazywa się organizacja (podobno rozwiązana) przeznaczyła całe 150 euro na to przedsięwzięcie!
Dla tych którzy są nastawienie na nie dla rozwoju ET i dalej twierdzą, że umarło bądź dalej kona chciałem przedstawić 5 nowych map które możecie sami przetestować.
Zaczynamy :D

1. Tounine

tounine_img.png



2. Castle

castle_img.png


3. Jungle

jungle_img.png


4. Pirates

pirates_img.png


5. Frozen

frozen_img.png



Mapy prezentują się różnie. Każda ma ciekawe rozwiązania i w jakiś sposób uatrakcyjnia rozgrywkę jednak jedno jest pewne, że są to bety. Jak każda beta mają widoczne jak i ukryte bugi które zostaną poprawione do II rundy konkursu.
Podaję link do downloadu poniżej i zapraszam do dyskusji!

Download
 
Tounine ma zasady gry zbliżone do goldrush'a czyli dorwać czołg, podjechać, wysadzić barierę, huknąć z działa i wykraść to co jest do wykradzenia. Wydaje mi się, że dystans pomiędzy pierwszym spawnem Allies a cp jest za duży. Ogólnie dobra mapa w klasycznym wydaniu bez żadnych udziwniaczy w rozgrywce.
 
Pirates nawet ciekawsza się wydaje niż Tounine. Allies muszą wykraść gold'a z pirackiego okrętu. 2 bramy do sforsowania, trochę biegania, jest sporo miejsc gdzie można się przyczaić. Może trochę straszyć jedynie MG przy jednym z wejść.
 
Nie najgorszym pomysłem było by wrzucenie pirates na próbę tylko trzeba by było ustawić głosowanie na 60%. Ja osobiście jeszcze w żadną z nich nie grałem ale słyszałem ze nic nadzwyczajnego.
 
Słyszeć a testować to dwie różne sprawy. Pierwszy raz jak zagrałem faktycznie był pewien niesmak jednak przy kolejnych razach stwierdziłem, że mogą dać ET takiego delikatnego kopa. W końcu są to mapy które najprawdopodobniej doczekają się wersji finalnych a więc chociaż w większości dokończonych i poprawionych. To mnie bardzo cieszy. Jesteśmy przyzwyczajeni do supply, delivery, goldrusha czy innych adlernestów a przecież tak wiele nie różnią się te nowe mapy. Są bardzo duże ale to może działać także na ich plus ;). Zobaczymy jak dalej się to potoczy :).
 
Mapy według mnie zapowiadają się całkiem nieźle, szczególnie jestem ciekawy pirates i jungle:) tounine sprawdzona i z pewnością zda egzamin:))
 
Grałem, testowałem i mogę powiedzieć, że wszystkie są ciekawe. Najbardziej jednak spodobała mi się (jak większości) Pirates :D
 
Back
Do góry