funko fusion

Survival Notch kupuje Willę w Beverly Hills za 70 mln dolarów!

M

Mieszk0PL

Gość
9942314191588291049127.png


Twórca Minecrafta, który sprzedał go za 2,5 miliarda dolarów firmie Microsoft pokazuje, że teraz chcę cieszyć się sukcesem i w pełni żyć.
Od wielu tygodni słychać o drogich imprezach organizowanych przez Markussa Persona, ale jego ostatni zakup wprawił w zdumienie wiele osób. Notch kupił wille w Beverly Hills za około 70 milionów dolarów, jest to najdroższa posiadłość w tym mieście. Dom między innymi zawiera 8 sypialni, 15 łazienek, basen, piwniczkę pełną win i automaty z cukierkami.
Były deweloper na razie nie komentuje sprawy, jedyne co zrobił to wstawił zdjęcie swoich nóg w nowym mieszkaniu.

5675714190992381098085.jpg


Tutaj możemy obejrzeć całą prezentację willi:
https://www.youtube.com/watch?v=fNStbC45uH4
 
Nie rozumiem dlaczego ludzie robią takie wielkie halo. Równie dobrze mógłby być to jakiś wieśniak który wygrał na loterii. Znudziła mu się gra i ją sprzedał. Proste. On chce sobie teraz normalnie żyć a ludzie patrzą na niego jak na Boga i nie dają mu spokoju.
 
Szkoda że niektórzy pracują całe życie i nie zarobią nawet na fajne auto, czasami mi się to strasznie ironiczne wydaje, że twórca gry czy piłkarz zarobi miliony a inni tak jak już mówiłem, no ale cóż, tak już jest.
Mieszko, szkoda tylko że tekst przekopiowany z internetu :(.
 
Frestil takie życie, ktoś kto pracuje np w korpo czy z markcie na kasie też może wymyślić grę. To nasze predyspozycje decydują o tym kim będziemy kiedyś i ile zero będziemy mieli na kontach i nie ma tu żadnej ironii. Ktoś jest ładny, ktoś dobrze śpiewa, kopie piłkę albo wymyśla gry.
 
Niestety... Sami kreujemy sobie przyszłość.
Wielkie halo, dlatego że Notch zaczyna normalnie żyć, a nie zajmować się jakimiś grami etc.
Ciekawe jaki czynsz spłaca :P
 
Back
Do góry