funko fusion

Niszowe? MMORPG, a może coś przeoczyłem?

V

Venus8

Gość
Witam,
właśnie skończyłem przeglądać te najczęściej recenzowane mmorpg na 2014-2015 i nie znalazłem nic dla siebie. Nie dziwi mnie to jakoś bardzo bo to tylko kilka pozycji spośród masy innych które nie trafiają na pierwsze miejsca w recenzjach które pokazuje youtube czy google przy zapytaniu "most anticipated mmorpg's for xx14-xx15", więc pomyślałem że może zapytam tutaj.
Pośród tego co przeszukałem do tej pory nie znalazłem nic przełomowego, a te mmo które wychodzą w stylu slash z widokiem zza pleców nie przypadły mi za bardzo do gustu i to się nie zmieni dopóki walka nie nabierze większego realizmu jeśli chodzi o zdolności przetrwania... nie podoba mi się ta wersja systemu Devil May Cry... w DMC była zachowana płynność ruchu i sam system był dużo lepiej dopracowany... dawno dawno temu i niema się nijak do tego w nowych relesach mmorpg, mimo tego że to już są lata do przodu, więc dziwie się że jest gorzej niż było a nie lepiej i ... nie gram, dopóki nie będzie lepsze niż gorsze od poprzednika. I tu może postawie ?, czy znacie takie tytuły spośród MMO które mają dobrze dopracowaną dynamikę? Poza tym interesują mnie też wszystkie te z jeśli nie już to prawie "next-genową" grafiką. ... Trochę się zdziwiłem szukając czegoś fajnego w kategorii mmo,mmorpg po tym jak nie znalazłem nic, bo ostatni raz starałem się tu coś znaleść ponad pół roku temu i kupiłem wtedy The Elder Scroll's Online.
 
Jest w czym wybierać, dzięki. Tak czy inaczej każdy może dopisać na co jego zdaniem warto czekać, albo co już wyszło czym można nacieszyć oko także poza mmo... Propozycji nigdy za wiele.
 
Ja jedynie starszej daty MMO znam, ale nadal rozgrywka jest dobra, wiec napewno Cabal czy Maple story. Ja obecnie gram w GW2
 
Nie wiem, czy pytanie aktualne, ale dorzucę ArcheAge do propozycji (bo sam gram, a im więcej nas, tym lepiej). Grafika niezła na wysokich szczegółach, sama gra fajnie rozbudowana - w sensie, nie ma jakiegoś lobby żeby np. chodzić na danego dunga codziennie, bo inaczej kicha, tylko można grać po swojemu.
 
Tak aktualne, pojawiły się na razie 3 tytuły... może zawęził bym samo pytanie o te nowsze mmo, już nie z czasu lineage czy warcraft... to już renesans. Od 2012r. może, chyba jakoś tak zaczeły wychodzić te next-genowe mmo-rpg.
 
Z tych gier z Free2Play na steam, wpadło mi PlanetSide2. Pomęczyłem prawie 2 tygodnie (pomęczyłem, bo mam 4gb ram i trochę ciężko było z fps) ale grało się całkiem dobrze. Pewnie grał bym dalej, jakby nie te nagłe spadki fpsu w kluczowych momentach. Warto zagrać, przynajmniej dopóki nie okaże się, że twoja frakcja ma zły tydzień i w pojedynkę nic nie zmienisz, a cała reszta jak to określają w grze biegnie do przodu jak zergi z starcrafta. Póki co wracam do Empire: Total War, dopóki nie trafi się coś nowego.

Dzięki za powyższe,
 
Back
Do góry