funko fusion

Symulatory Niszczyciele czołgów

Witam w kolejnym temacie dotyczącym czołgów! W tym poście weźmiemy pod lupę kolejny typ maszyn czyli niszczyciele czołgów(TD). Jeśli lubisz chować się po zakamarkach i czekać aż przeciwnik wyjedzie to ten typ na pewno przypadnie ci do gustu. Jak nazwa wskazuje czołgi te są idealne żeby brutalnie rozprawić się z opancerzonymi przeciwnikami. Jednak nie są to czołgi którymi powinniśmy walczyć na linii frontu. Raczej walczyć na odległość. Mimo grubego pancerza i dobrego działa, nie są one w stanie konkurować z innymi czołgami, dlatego powinniśmy zachować pewien dystans.
Aby dobrze zagrać taką maszyną powinniśmy dobrze się ustawić czego nie zagwarantuje nam każdy dowolny krzak czy skała. Powinniśmy wybrać miejsce z którego będziemy mało widoczni a zarazem będziemy mogli z łatwością wspomóc naszych kolegów. Po dobrym ustawieniu nie pozostaje nam nic innego jak czekać na przeciwnika. Oczywiście musimy zapamiętać, że taka maszyna jest łatwą zdobyczą dla artylerii, i jeśli nas ktoś znajdzie to działa artylerii nam nie odpuszczą.
Zalety tych maszyn to między innymi pancerz i działo. Ich opancerzenie jest w stanie przetrwać naprawdę bardzo wiele. Jeśli chodzi o działo, to niektóre czołgi potrafią swoją lufą wyrządzić wiele szkud w maszynie przeciwnika.
Wad też jest kilka, między innymi skrętność która jest bardzo trudna oraz szybkość która nie zadawala. Jeszcze jedną wadą jest że w niektórych pojazdach czas oczekiwania na załadowanie działa jest dosyć długi, co może nas poddenerwować. Jak sprawić żeby te wady nie dawały się we znaki? Skrętność i szybkość przy tych maszynach nie jest nam aż tak bardzo potrzebna. Jeśli chodzi o przeładowanie działa, to wystarczy pomyśleć i nie strzelać tam, gdzie przeciwnika nie ma tylko oddawać strzały z rozsądkiem.

Hetzer



Myślę że to na tyle w tym temacie, mam nadzieję że komuś przyda się on w przyszłości. A ja lecę przygotowywać nowy poradnik.
Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry