funko fusion

Nietypowa prośba.

A

akatrosh

Gość
Nie szukam żadnej gry, gram w 2. Jedna to fps, druga to moba (nie chcę podawać tytułu, żeby nikt nie podawał gry, którą lubi bardziej or sth). W obydwóch dążę do "wyższej półki esportowej". I muszę w końcu na 100% przejść na któryś tytuł. Wolę niby tą mobę, ale ma słabo rozwinięty esport, nie mam z kim grać chociażby duo kolejki i ogólnie wolę FPSy. W tym FPSie nie jest źle, gram w niego gorzej, niż w mobę, mogę grać full pre made. Nie mam pojęcia, na co się zdecydować, liczę na czyjąś pomoc.
 
Tak. Jeżeli nie mogę się zdecydować na coś od paru miesięcy, to nie jestem normalny
 
Tak szczerze można zrobić takie rozwiązanie:
Graj 1 dzień w to FPS, a w 2 dzień w Mobę. Jeżeli któraś Ci się już znudzi to graj w tą która bardziej Cię interesuję
 
Jeśli OP z tym "dążeniem do wyższej półki esportowej" mówił poważnie, to takie granie w kratkę może się tutaj nie spisać.
W sumie możliwe... No to jeżeli tak to nie ma innej opcji jak ty napisałeś: ,,jak wolisz FPSy to graj w tego FPSa...''
 
Rozumiem Twoje dylematy. W takiej sytuacji ważne jest, żeby wybrać grę, która sprawia Ci więcej radości i satysfakcji podczas rozgrywki. Jeśli bardziej lubisz mobę, ale brakuje Ci ekipy do gry, możesz spróbować znaleźć nowych ludzi do wspólnej gry. Jeśli natomiast preferujesz FPSy i masz możliwość gry z pre made teamem, może warto skupić się na rozwoju właśnie w tej grze, nawet jeśli jesteś mniej dobra/e w niej niż w mobie. Ważne jest, żeby wybrać grę, która sprawia Ci najwięcej przyjemności i w której czujesz, że masz większe perspektywy rozwoju. Powodzenia w podjęciu decyzji!
 
Back
Do góry