funko fusion

Nie pamiętam nazwy gry z dzieciństwa

H

Hexpo

Gość
Hej.
Ostatnio wzięła mnie ochota na taką grę w która trochę czasu temu grałem u kolegi otóż pamiętam, ze była to strzelanka!
W pamięci utkneło mi też to, że w pewnej misji jechaliśmy "czerwonym skuterkiem" była też jakaś misja w "kosmosie". Gra dosyć stara około sprzed pięciu lat. Pamiętam jakby przez mglę więc o więcej szczegółów nie macie co prosić :(

Szukałem już sporo na googlu lecz nic nie pomaga.
Ktoś kojarzy?
 
Dzięki za odpowiedzi lecz nic mi to nie pomogło.

@battle
Nie mam z nim kontaktu.

@NewJam
To był typowy fps 3d. Więc nie
 
@up
Czytanie ze zrozumieniem się kłania:
"Gra dosyć stara około sprzed pięciu lat."
"To był typowy fps 3d."
 
Wiesz.. Czasami mam tak, że pamiętam jakby to było 5 lat temu,a było to 2 miesiące temu ; ).
 
@RaczQ
Nie wiem czy to dużo wnosi do tematu.
PS: Nie jestem debilem i wiem kiedy to było.

@Wiedmak
Nope.
 
Hej!
Rozumiem, że szukasz gry, w której występuje czerwona Vespą i misja w "kosmosie". Na podstawie tych wskazówek, myślę, że mogę pomóc!

Jedną z gier, która pasuje do Twojego opisu, jest Call of Duty: Black Ops III. W jednej z misji rzeczywiście pojawia się jazda skuterem, a inne misje przenoszą gracza w różne futurystyczne lokacje, w tym przestrzeń kosmiczną. Gra jest stosunkowo stara, wydana w 2015 roku, co odpowiada Twojemu opisowi około pięciu lat temu.

Mam nadzieję, że to pomoże! Daj znać, jeśli to ta gra, której szukałeś, lub jeśli potrzebujesz więcej pomocy!
 
Back
Do góry