funko fusion

MOBA [News]Zapowiedź nowego championa - Lucian: The Purifier

Już ostatnimi czasy dużo osób dyskutowało nt. nowego championa, z racji takiej iż do internetu wyciekły jego zdjęcia. Riot aktualnie potwierdził te spekulacje i kolejnym championem na Field of Justice będzie czarnoskóry mężczyzna o nazwie Lucian. Prawdopodobnie będzie to ADC Carry choć są spekulacje nt. APC. Dodatkowo sam twórca owej postaci zdradził nam sekret jego ultimate. Będzie to przypominało ulti Caitlyn, jednakże pocisk będzie wracał zakręcając się pod kątem jak bumerang.

Historia Luciana

Kiedy podnieśliśmy te dwie bronie, z dumą pogodziliśmy się z naszą misją. Powiedzieli nam, abyśmy pozbyli się zła z Runeterry. Zniszczcie zepsucie. Poślijcie wszelkie brudy tam, skąd przyszły. Nie każdy byłby w stanie władać tymi broniami. Do tego potrzeba czystego serca. Umysłu pozbawionego strachu. Wewnętrznego światła, które oświetli świat. Kiedyś miałem to światło. Teraz nie jestem tego tak pewny. Wszystko się zmieniło. Wiedzieliśmy, że nasze życia są niczym w porównaniu do wagi naszej misji. Naszym wrogiem nie był nikt konkretny, walczyliśmy z czymś. Ze złem. The Shadow Isles? Po prostu kolejne miejsce do oczyszczenia, jedynie garść duchów. Były odrażające, ale nie takie rzeczy już posyłaliśmy do ziemi. Aż do dnia, gdy spotkaliśmy jego. Do dnia, gdy on mi ją zabrał." Teraz mój wróg ma imię. Ona nie chciałaby, bym to robił - znała ryzyko. Ale nie mogę o niej zapomnieć. Nie zapomnę o niej. Znajdę drania, który mi ją zabrał i poślę go prosto do grobu. Dwa razy, jeśli będę musiał.

Screeny

gun-tempar.jpg


lg.jpg


Walking_Into_Darkness+%25281%2529.jpg


Osobiście uważam, że będzie to dobry ADC bo tym ostatnim nieudanym(Quinn), więc na pewno się na niego skuszę, zwłaszcza, że moją ulubioną pozycją w grze jest ADC. ;)
Pozdrawiam, Sony.
 
Back
Do góry