funko fusion

MOBA [News]Tak wyglądają statystyki League of Legends

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
b36dcd308e95b3aed3481926ef897d47.jpg


Jak oceniacie te liczby?
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Wszystko bardzo fajnie i oczywiście na pozytywną stronę dla League of Legends, przedstawione. Co jakiś czas wprowadzane są jakieś zmiany, które powodują że gra nie stoi w miejscu. Pojawiają się nowi bohaterowi, "starzy" są edytowani - wszystko jest kontrolowane i na bieżąco aktualizowane. No i oczywiście konkursy, nagrody - to też zachęca do gry.

P.S Nie wiedziałem, że LoL przebił WoWa - to jest jednak sukces :geek:
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Dodatek napisał:
Wszystko bardzo fajnie i oczywiście na pozytywną stronę dla League of Legends, przedstawione. Co jakiś czas wprowadzane są jakieś zmiany, które powodują że gra nie stoi w miejscu. Pojawiają się nowi bohaterowi, "starzy" są edytowani - wszystko jest kontrolowane i na bieżąco aktualizowane. No i oczywiście konkursy, nagrody - to też zachęca do gry.

P.S Nie wiedziałem, że LoL przebił WoWa - to jest jednak sukces :geek:

Niekoniecznie częste zmiany plastyczno-mechaniczne wpływają na popularność tej gry. Niekiedy nerfy są beznadziejne, niektóre postacie są zanadto nękane. Sukcesem tego typu gier jest ogromny wybór przeróżnych postaci, dzięki czemu gra się nie nudzi. W wowie pykasz ciągle jedną postacią, a żeby rozwinąć sobie inną trzeba poświęcić parę lat - w przypadku lola możesz sobie skakać między naparzaniem, supportowaniem czy tankowaniem co rundkę.
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Mysza napisał:
Ok, miesiąc gry w wowa, a 40 minut w lola to nadal znacząca różnica :)
Niby tak, ale znowu w WoWa grasz nie tylko bg, czy areny. Chodzisz swobodnie daną postacią po całej mapie. W LoLu natomiast masz tylko 4 mapy do gry i koniec.
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Dodatek napisał:
Mysza napisał:
Ok, miesiąc gry w wowa, a 40 minut w lola to nadal znacząca różnica :)
Niby tak, ale znowu w WoWa grasz nie tylko bg, czy areny. Chodzisz swobodnie daną postacią po całej mapie. W LoLu natomiast masz tylko 4 mapy do gry i koniec.
Nawet kiedy gra ma tylko 4 mapy to i tak się nie nudzi. Poziom gry jest wyrownany, bo nie ma 100 map na ktorej ktoś się nauczył grać i tylko na niej koksi, ale jest kilka uniwersalnych, które kazdy zna jak własną kieszeń
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Ned0 napisał:
Nawet kiedy gra ma tylko 4 mapy to i tak się nie nudzi. Poziom gry jest wyrownany, bo nie ma 100 map na ktorej ktoś się nauczył grać i tylko na niej koksi, ale jest kilka uniwersalnych, które kazdy zna jak własną kieszeń
Krzaki w summoner's rift nigdy nie są pewne :(
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Ned0 znajomość map dawała pewną swobodę, w fpsach są mapy, które podchodzą lepiej i gorzej co daje bardzo dużą różnorodność wyboru a także często dobre akcje. Obecnie panuje jakaś moda na straszne upraszczanie gier. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie.
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Matti napisał:
Ned0 znajomość map dawała pewną swobodę, w fpsach są mapy, które podchodzą lepiej i gorzej co daje bardzo dużą różnorodność wyboru a także często dobre akcje. Obecnie panuje jakaś moda na straszne upraszczanie gier. Takie przynajmniej ja odnoszę wrażenie.

bo ja nie mam tyle czasu co w gimbazjum żeby siedzieć np. nad Mu Online po 16 h dziennie? :D a tylko to tam gwarantowało sukces. Gry starają się trafić do szerszego kręgu odbiorców trzeba to więc upraszać. Nie jest to już tylko domena młodych ludzi i nerdów
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

właśnie to duży plus lola, że nie trzeba uczyć się setek map. I tak sporo osób nie jest w stanie ogarnąć jednej ;)
 
Re: Tak wyglądają statystyki League of Legends

Pozwolę sobie zacytować receptę na najlepszą grę "easy to play, hard to master" właśnie do takiej kategorii lol podchodzi najlepiej. Ciekawe kiedy wyrośnie coś co podzieli scenę MOBA wystarczająco mocno. Dota 2 raczej tego nie dokona chociaż ma wielu fanów.
 
Back
Do góry