funko fusion

MOBA [News]PBE - Garstka nowości [13.08.2013r.]

Na PBE wprowadzono dość duże zmiany, większość z nich to nowe skiny, które prezentują się obiecująco ;3

SKINY:
- Arcade Hecarim (1350 RP)
- Riot Blitzcrank (975 RP)
- Forecast Janna (1820 RP) - LEGENDARNY!
ZMIANY U BOHATERÓW:

:Le Blanc:

- Podstawowe obrażenia zwiększono do 3,5 na poziom (wcześniej 3,1/poziom)
- Regeneracja życia przez 5 sekund zwiększona do 6,5 (wcześniej z 4,5).

:Master Yi:

- Medidate [W] – Redukcja obrażeń zwiększona do 45/50/55/60/65% (wcześniej 40/45/50/55/60%)
- Wuju Style [E] – Daje teraz 10/10/10/10/10% Obrażenia ataku (wcześniej 7/9/11/13/15%)
- Highlander [R] – Zmiana czasów odnowień – obecnie zabójstwa i asysty zmniejszają czas odnowienia o 70% pozostałego czasu odnowienia (wcześniej zabójstwa redukowały cooldowny o 18 sekund, a asysty o 9 sekund)

ZMIANY W PRZEDMIOTACH:

- Blade of the Ruined King: Zwiększono cooldown na aktywce z 60 na 90 sekund.
- Entropy: Nie dodaje dodatkowego HP|Dodaje 30 Armora|Usunięto pasyw|Nowy pasyw
- Frozen Mallet: Zwiększono koszt połączenia itemu| Nowa receptura składania
- Phage: Zmniejszono koszt połączenia|Nie dodaje HP|Dodaje 20 Armora|Usunięto stary pasyw| Dodano nowy pasyw
- Sanguine Blade: Od teraz zapewnia 50 obrażeń(zmieniono z 65)
- Trinity Force: Nie zapewnia dodatkowych HP|Dodaje 20 Armora|Stary pasyw usunięty|Nowy pasyw

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ogólnie to zmiany na Plus, prócz nowego pasywka Trinity Force, gdyż Irelia oraz Jax mogą na tym ucierpieć ;c
Dodatkowo skiny są bardzo fajne, szczególnie legendarny do Janny, który zapewne kupię. Bardzo dobry pomysł na zrobienie skina 'pogodynki' ;)
Skin do Hecarima również dobry, jednakże nie wiem po co skin do Blitza, gdyż jest to już jego 2 skin ostatnimi czasy, a dodatkowo ma on ich dużo dość ciekawych.
Co do zmian w postaciach to jestem zawiedzony buffem Mastera, gdyż aktualnie jest on bardzo OP a Riot jeszcze bardziej go bufuje zamiast nerfić.
Takie uwagi ode mnie. ;)
Co sądzicie nt. owego patcha? wypowiadajcie swoje opinie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry