funko fusion

MOBA [News]Nowy Champion

J

JokerHard

Gość
Wchodzi nowa postać do świata LoL'a.....
Jest ona jak każda inna fighter pod AD... Nie obraźcie się ale nie widzę w niej nic ciekawego znowu wychodzi byle jaka postać pod AD robiona na szybko EH.....
Riven no ale sprawdzimy ją i ocenimy czy jest taka wspaniała....
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=V_ERvayBr3M&feature=player_embedded[/youtube2]
 
Re: Nowa postać znowu!!!!!!

Autor tematu trochę ma rację, że się nie postarali ale niech robią nowe postacie, zawsze to jakieś urozmaicenie :P

Ogólnie to nie wiem po co robić kolejnego papierzastego fightera, który nie zadaje zresztą wielkiego dmg. Zamiast tego bierzesz prostego jak cep w obsłudze Xina, Mastera czy też Trynda. Right Click i po kłopocie :E
 
Re: Nowa postać znowu!!!!!!

W late game riven robi sporo dmg. A na początku się go bije. Z resztą jak każdego :D Jakoś mam mieszane uczucia co do tej postaci :<
Wole jednak już (werble) Amumu :D
 
Re: Nowa postać znowu!!!!!!

Po pierwsze zamiast Riot Game skupiać się na fighterach powinni skupić się na jakimś pod AP..... Już dawno nie widziałem Postaci pod AP takie jak Ryze lub wiele innych < no nie tak wiele hehe >
Co jedynie pod AP wyszedł Skarner postać którą większość robi pod Tanka i pod AD więc ta postać też się nie liczy.... :twisted:
 
Re: Nowa postać znowu!!!!!!

jedyny plus chempa to chyba no mana...
a tak to talon znacznie lepszy ( roznica skillow )
pewnie tanka tez z niego zrobia ze wzgledu na ten dash albo silnego dpsa ale nie jaram sie tym...

prawda przydalby sie nowy AP ktory by troche zamieszania zrobil ;p

no i ceny troche by mogli zmienic niektorych ( szczegolnie tych nowych a nie kozaczacych postaci np skarner ten riven leone )

@macan
tylko nie amumu ;( zawsze mnie zjada jak gram poppy ;(
 
Re: Nowa postać znowu!!!!!!

Eh tylko zależy do ilu by zeszli z tymi cenami....
A wgl po ostatniej obniżce tak się wkurzyłem bo wszystkie te postacie miałem...
I nie podoba mi się to że jakiś początkujący lami bardzo dobrą postacią a tak jest prawie zawszę.....
 
Back
Do góry