funko fusion

MOBA [News]Nowe Menu

Status
Zamknięty.
J

JokerHard

Gość
Pisałem wcześniej o nowej postaci w Lolu "TALON" a tu nagle niespodzianka dziś wszyscy dostali nie tylko nową postać ale i nowe menu do Lola......
Menu aż tak bardzo się nie zmieniło ale wygląda super....... Zmienił się styl gry oraz gdy zaczniemy grę to jest fajnie odnowiona Tabela itp.... ale to już sami zobaczycie.....
A oto parę Screen Shot-ów zrobionych przez ze mnie..... <<<<<<<<Ja jestem Master Yi>>>>>>>>>>
Po skończonej grze nie ma już guzika Return to lobby ---- tylko jest Home....


W sklepiku zostały zmienione Awatary postaci na większe i napisy na czytelniejsze....

Po skończonej grze jest wszystko lepiej wskazane



A w grze resztę zobaczycie sami Polecam.....
 
Re: Nowe Menu ?????

czy kazdy jego temat musi miec 1001 wykrzyknikow albo znakow zapytania ? i te takie slodkie wielkie litery boze....

nie wiem po co tym wogole sie chwalic ? kto gra to wejdzie i zobaczy te zmiany i powie o fajnie a ty no musisz calemu swiatu sie tym pochwalic
albo swoim wynikiem ... boze .. dzieci neo nie wyginely

@down
tak przeszkadza mi twoja podjarka ;)
a i karma za karme pozdro
 
Re: Nowe Menu ?????

CeLeS napisał:
czy kazdy jego temat musi miec 1001 wykrzyknikow albo znakow zapytania ? i te takie slodkie wielkie litery boze....

nie wiem po co tym wogole sie chwalic ? kto gra to wejdzie i zobaczy te zmiany i powie o fajnie a ty no musisz calemu swiatu sie tym pochwalic
albo swoim wynikiem ... boze .. dzieci neo nie wyginely
Jeżeli coś przeszkadza to nie musisz tego czytać....
 
Re: Nowe Menu ?????

Właśnie, że jeśli pojawia się informacja to trzeba ją przeczytać :).
Radzę dostosuj się do ogólnych norm a z pewnością Twoje informacje będą łatwiejsze do odczytania. Uwierz, że po kilku godzinach w robocie czy gdzieś tam i powrocie do kompa nic tak nie wkurza ludzi jak pstrokate wiadomości.
 
Re: Nowe Menu ?????

Nowe menu jest świetne, szczególnie liczba zdobytego złota po walce. Ogólnie update zajmował aż tyle dlatego, że wprowadzili już większą część Dominiona.

No nic idę ownować brandziorem :D
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry