funko fusion

MOBA [News]League of Legends PL

N

Nie!

Gość
Witam dziś przedstawię wam małego newsa.

Otóż wyszła oryginalna wersja lol'a w PL!
Kod:
Summoners!

The Polish version for League of Legends is now live! With our community growing so rapidly we’re constantly looking at how we can best support summoners worldwide, and we’re proud to finally announce official support for Polish players!

Tłumaczenie:
Kod:
Przywoływacze!

Polska wersja League of Legends jest dostępna! Nasza społeczność ciągle się rozrasta, więc ciągle szukamy sposobów na wspomaganie przywoływaczy z całego świata. Z dumą ogłaszamy wsparcie dla graczy z Polski!


riot podziękował wszystkim co testowali i oczywiście dobry tekst "to był milowy krok dla lol'a ..." Tak był tylko że większość ludzi sama spolszczyła sobie Lol'a xd ^^

Ale Dziękujemy !!!
 
Re: nowy lol ??

Troszkę źle zinterpretowałeś newsa. Im chodzi głównie o to, że to oficjalny język. Można pisać do supportu po polsku, forum League of Legends Community jest w także w naszym języku, oraz strona LoLa będzie oficjalnie (a nie charytatywnie) prowadzona po polsku, co zlikwiduje opóźnienia między newsami napisanymi po angielsku a po polsku.

Tytuł trochę nie adekwatny. Riot wcześniej udostępnił tylko możliwość zmiany języka na polski tłumaczony przez ochotników, a teraz gdy oni to zrobili przypisuje to sobie.

Ps. Riot zobaczy niedługo co to jest użeranie się z polskimi graczami. Niestety na serwerze Nordic & East największy udział w graczach niedorozwiniętych umysłowo (ładnie to ujmując) stanowią Polacy, którzy wyprzedzili już Rosjan.
 
Re: nowy lol ??

Fajnie, że LoL jest po polsku już ogólnie w każdym aspekcie.
Szkoda tylko, że ludzie którzy mają problemy to tak jak Miszcz wspomniał niedorozwinięte umysłowo dzieci które zamiast siedzieć w szkole i zrobić coś ze swoim nędznym życiem grają ;<
Prawda boli, wiem. Wejdźcie sobie i pograjcie w lola, napiszcie na czacie cokolwiek po polsku i będzie reakcja.
 
Re: nowy lol ??

tak wiem ale pisałem to na fonie więc szkoda mi kasy na koncie więc przepraszam za taki a nie inny tytuł i treść ;) teraz jestem w szkole więc sorry jak wróce to po prawię troche to ;) a co do tego c miszcz mówi to prawda ;) dzieci neo sa i będą ... :<
 
Re: nowy lol ??

ja już dawno mam spolszczoną wersję i muszę przyznać ze niektóre teksty są bardzo śmieszne i ciekawe :)
/taunt
/joke :)
 
Re: nowy lol ??

więc by ominąć takie dzieci neo zapraaszam na serv. US !!!!!!!!!!!!!!!!!
Server US <3 i love it.
 
Re: nowy lol ??

Zgadzam się z wami. Sam nie mam za wiele lat, ale nawet nie przyznaję się że jestem Polakiem jak gram w lola bo zaraz nikt nie chce grać. Totalna ignorancja. Dzieje się tak, ponieważ jak dzieci dostają w dupę to zaraz wyzwiska lecą, jak wygrywają to samo. Polecam zmienić serwer na inny bo Polacy są tak nie lubiani na nordic/east że szkoda gadać
 
Re: nowy lol ??

Moim zdaniem to naprawdę na us jest dużo lepiej ponieważ, mniej dzieci neo (polaków) więc zapraszam na us ;d tam grają "progamer'sowie" ;d ^^ wiiiii
 
Re: nowy lol ??

Na US też grają dzieci ^^ ja np. gram w lola wtedy gdy grają moi koledzy (gimnazjaliści/licealiści). EU jest lepsze :)
 
Re: nowy lol ??

Co to, to nie !

Od nowa wbijać cały lvl byłoby tragedią według mnie.
Pingi na pewno podskoczą.

@up
EPICFACEPALM! XD
 
Re: nowy lol ??

1lvl'e sa masakryczne gry :) Wbij 30lvl bądź wyższy i znajdź sobie dobrą ekipę do gry (tak jak ja :))
 
Re: nowy lol ??

dekke i co zrobiły Ci cos te neokidy?? zgwałciły ? Tak to już jest na EU dawaj na uS !!!
 
Back
Do góry