funko fusion

MOBA [News]Kolejne obniżki cen w PZ: Irelia i Miss Fortune

  • Thread starter Thread starter CeLeS
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

CeLeS

Gość
Przywoływacze!

W ramach dalszego zwiększania wartości punktów zasług postanowiliśmy w ciągu nadchodzących miesięcy obniżyć ceny kolejnych bohaterów.

W 2011 roku obniżyliśmy ceny 16 naszych klasycznych bohaterów, takich jak Malphite, Morgana, Ryze, Annie, Cho’gath, Taric, Jax, Teemo, Warwick, Poppy, Garen, Anivia, Blitzcrank, Corki, Karthus i Twitch. Zaczynając od Irelii i Miss Fortune, obniżymy ceny wielu bohaterów Sezonu Pierwszego w czasie trwania nowego sezonu.

Ich nowe ceny to:

Irelia, Pani Ostrzy (dotychczas 6300 PZ) kosztować będzie tylko 4800 PZ!
Miss Fortune, Łowczyni Nagród (dotychczas 6300 PZ) kosztować będzie tylko 4800 PZ!
Niezależnie od tego, czy preferujecie zwinne, uzbrojone kobiety czy dobrze wyposażone piękności posługujące się bronią palną, teraz nadszedł odpowiedni czas, żeby nabyć te fantastyczne bohaterki! Udajcie się do sklepu League of Legends, aby kupić je po niższej cenie, i oczekujcie kolejnych przecen w dalszej części Sezonu Drugiego!
by http://eune.leagueoflegends.com/pl

Hihi xD skusze sie na mf albo irelie tylko nie wiem kogo ;p moze irelke jednak ;p wiedzialem zeby poczekac xD

a dev jesli wciagu miesiaca kupowales irelie to mozesz zglosic sie o wyrownanie roznicy ;)
 
Re: Kolejne obniżki cen w PZ: Irelia i Miss Fortune

A jak wyrównać tą różnicę? Gdzie to jest napisane? ;)
 
Re: Kolejne obniżki cen w PZ: Irelia i Miss Fortune

Celes jak to wyrównać skąd to wiesz? :P napisać tak samo jak chcialbym sprzedac postac?
 
Re: Kolejne obniżki cen w PZ: Irelia i Miss Fortune

Jak miesiąc przed obniżką się kupi to oddają, ja Irelie chyba kupię.
 
Re: Kolejne obniżki cen w PZ: Irelia i Miss Fortune

Uff mam nadzieje ale napisalem do nich maila na wszelki wypadek :D zawsze 1,5 k do przodu
 
Back
Do góry