funko fusion

Strzelanki Nerf Torbrjona na konsolach działko było za silne i dlatego osłabią go.

S

Stratuss 2

Gość
Gracze narzekali że nerf Torbjona jest za silny na konsolach. Więc blizard postanowił coś z tym zrobić.

Gra na konsolach niź na PC ma więlką róźnice. A wiecie ,że na konsolach gra się trudniej ,więc na PS4 i na Xbox One zmiejszyli obrażenia wieżyczki o 30 %. Natomiast na PC nic nie zamierzają zrobić.
Zamierzają prowadzić to w Lipcu.

A wy jak uważacie czy na PC też powinni tak zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przestań pisać te rakowe tematy. -.-
Twoja składnia pozostawia wiele do życzenia. Nie da się Ciebie momentami zrozumieć.

Co w tym jest rakowego w tym poście ? No dobra w 3 postach byłem rakiem ..... za ostatniego degrad.
Wiem popełniłem błąd.

A wróciłem dlatego że coś mnie tutaj przyciągneło i postanowiłem napisać temat.
 
Co w tym jest rakowego w tym poście ?
Już ci odpowiadam:

Nerf Torbrjona na konsolach działko było za silne i dlatego osłabią go. - masz 3 czasowniki w zdaniu, a żadnego przecinka, ani nic

Gracze narzekali że nerf Torbjona jest za silny na konsolach.
- że nerf jest za silny? ciekawe

A wiecie ,że na konsolach gra się trudniej ,więc na PS4 i na Xbox One zmiejszyli obrażenia wieżyczki o 30 %. - niepoprawna budowa zdania / zdanie bez sensu

Natomiast na PC nic nie zamierzają zrobić. Zamierzają prowadzić to w Lipcu. - bł. stylistyczny (powtórzenia)


EDIT: Jeszcze dam przykład, jakby to mogło byc napisane

TYTUŁ: Nerf Torbrjona na konsolach!
Do Blizzarda napływały skargi odnośnie Torbjorna, że psuje on rozgrywkę. Jak wiadomo gra na konsoli diametralnie różni się od PCta, gdzie celowanie jest znacznie trudniejsze niż gra na komputerze. Działko Torbjorna miało tą przewagę, że było sterowane nie z pada i mogło spokojnie namierzać i zabijać graczy.

Blizzard wpadł na pomysł, by na konsolach obniżyć działku obrażenia o całe 30%!
Myślicie, że tak wielkie zmniejszenie obrażeń dobrze przyczyni się do rozgrywki? Osobiście uważam, że zniechęci to graczy do grania Torbjornem, ale jednocześnie wygranie przeciw niemu nie będzie tak trudne jak to było do tej pory

Zmiany mają zostać wprowadzone początkiem lipca.
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry