funko fusion

Sport i wyścigi Need For Speed Rivals

B

baartii

Gość
Witam!
Nigdy nie kupuje niczego nie sprawdzonego dlatego pobrałem sobie ostatnio Need for speed rivals (pobrałem czyli pirat). Chciałem sobie zobaczyć żeby nie kupować w ciemno i mam problem. Gra straaaaaszliwie zamula.. Nie laguje nie ścina się tylko tak jak by była w lekkim slow-motion. Nie wiem co się dzieje na necie wyczytałem, że jest jakieś obejście żeby było więcej niż 30 fps podczas gry i co ? Działa po tym jak z wielkim slow-motion jeszcze gorzej. Nie sądzę, że to wina komputera bo czy najwyższe ustawienia czy najniższe to samo a komputer nie takie gry pociągnął (BF4 Watch Dogs etc.). Raz pamiętam miałem taki problem z Far Cry 3 jak pobrałem też pirata, że gra tak samo beznadziejnie chodziła do momentu jak nie pobrałem aktualizacji wtedy działało świetnie super ładnie myślałem, że teraz też tak może być. Proszę was o radę ponieważ nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Komputer:

Windows 7 64bit
8gb RAM
Intel Core i5 2,4GHz, 2,4GHz z turbo boostem
Invidia gForce GT 525m 1GB

Wiem, że komputer nie powala podzespołami ale mówię nie takie gry ciągnął i działały świetnie. Jeśli nie uporam się z tym błędem szkoda mi kasy na orginałke.
 
Co masz na myśli ? Jesli chodzi o grafikę czy mam ustawione wszystko na low czy na high to nie ma różnicy to samo ;/
 
Back
Do góry