funko fusion

Need For Speed na pc

Status
Zamknięty.
N

Nebesh

Gość
Witam. Zakupiłem dziś Need For Speeda na płycie w media expert za 130zł.. I zainstalowałem, i wszystko było git do póki nie go nie odpaliłem i okazało się, że sterowanie jest dostosowane do pada :/ Kupiłem ją bo miałem nadzieję że będę mógł pograć normalnie sterując klawiaturą od pc.. Szukałem w ustawieniach czy jest możliwość zmiany sterowania z pada na pc ale nic takiego nie znalazłem. Dlatego pytam się was czy jest jakaś osoba która też miała ten problem i wie jak go rozwiązać ? Proszę o pomoc :c
 
Ale czemu na opakowniu jest że na pc a okazuje się że trzeba mieć pada.. Pojebane troche.. Mogli chociaż napisać że trzeba mieć pada na instrukcji czy gdzieś..
 
Masz jakąś instrukcję w pudełku? Powinna być, a w niej jak zmienić ustawienia.
ale proszę KLIK

STEROWANIE KLAWIATURĄ W grze Need for Speed możesz sterować za pomocą klawiatury. Dzięki temu rozwiązaniu gracze korzystający z klawiatury mogą cieszyć się emocjami związanymi z pokonywaniem ograniczeń, ucieczką przed policją i ściganiem się z rywalami. UWAGA: Aby zmienić domyślną konfigurację sterowania, przejdź do menu ustawień i wybierz STEROWANIE.


Daj najlepiej jakieś SSy jak to wygląda. Jeżeli gra domyślnie wymusza pada powinno być gdzieś napisane jak przełączyć się na klawiaturę. Spróbuj na początek klawiszy page up i page down.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry