funko fusion

MMORPG Następny dodatek

  • Thread starter Thread starter Dodatek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
D

Dodatek

Gość
Jak myślicie co będzie po Mists of Pandaria? Zdania na temat pand są podzielone, jednym się bardzo podoba - inni właśnie przez to zrezygnowali z WoWa. Blizzcon odbędzie się już tej jesieni, więc podobnie jak wcześniej, zostanie ogłoszona nowa część. Tylko pytanie, co to będzie? Jakieś propozycje, przemyślenia?
 
Moim zdaniem nowy dodatek wprowadzi więcej narzędzi spolecznosciowych. Gildie będą miały jeszcze więcej bonusow, byc może spotkamy guild housing.
Przydałyby się dodatkowe dungeony na levelach 40-60.
Niestety jedno jest pewne... mikroplatnosci wkraczaja do wowa. Ich obecność będzie najbardziej odczuwalna przy nowym dodatku.
 
Według mnie WoW jest teraz na etapie trudnej decyzji. Albo podnosimy jeszcze wyżej barierę grania za darmo np. 30-40 lvl, albo w ogóle przechodzimy na darmowy model, bo to cieszy i na tym zarabia konkurencja. Informacja z dzisiaj o kolejnych spadkach (8 milionów, powrót do liczby subskrydentów z TBC), na pewno da jeszcze więcej do myślenia.

Problem w tym, że ja, jako gracz który połamał sobie zęby na WoWie, wydał na niego sporo kasy, miałbym problem, żeby przekonać się do powrotu nawet za darmo. Tutaj trzeba rewolucji, a nie dodania rozwiązań, które już są, no i jak dla mnie zdecydowanie mniej pand i innych tego typu stworków.
 
Jeśli chodzi o ważną decyzję to faktycznie ciąży na Blizzardzie wielka presja. Widać, że chcą chyba delikatnie sprawdzić grunt pod sprzedawanie itemów w grze a jeśli to się przyjmie iść dalej.
Pewnie dowiemy się wiele na najbliższym Blizzconie.
 
Back
Do góry