funko fusion

Symulatory “Najlepszy symulator ciężarówki”

S

ShaDow

Gość
Euro Truck Simulator to program spełniający marzenia z dzieciństwa. Można zasiąść za kierownicą osiemnastokołowego TIR-a i wyruszyć na podój europejskich szos. Pobierz śmiało Euro Truck Simulator, jeśli kiedykolwiek marzyłeś o pracy kierowcy ciężarówki. Ta gra to bardzo udana symulacja jego pracy.

Euro Truck Simulator jest dość prosty w obsłudze, zaś symulacja realistyczna. Jeździmy prawdziwymi trasami, samochodami bardzo przypominającymi używane na starym kontynencie ciężarówki. Są certyfikaty ADR, fotoradary, czerwone światła oraz stacje benzynowe. Prędkość i odległości są zbliżone do realnych, dodatkowo można włączyć "zmęczenie", które działa trochę jak tachograf - co 12 godzin trzeba udać się na odpoczynek

Oto kilka screenów z gry.

ets_00015.jpg



euro_truck_simulator_large_16.jpg



euro-truck-simulator_3797.jpg



080824110143490907.png


/Pisz białą czcionką - wygląda to estetyczniej :) Vane
 
Grałem kiedyś w demo tej gry. Nie za bardzo mi się podobało. Dla mnie królem ciężarówek będzie zawsze seria "18 wheels of steel" za wielkość mapy, realizm i ilość dostępnych pojazdów.
 
Najlepiej gra się w tego typu symulatory gdy ma się kierownicę. Powiem wam że kiedyś grałem w jakiś symulator ciężarówek (nie wiem dokładnie jaki) z kierownicą i naprawdę 6h gry zleciało mi jak 5 sekund. Co do tej wersji nie jestem jeszcze przekonany, jeśli znajdę ją w Empiku to ja kupię i skomentuje profesjonalniej.
 
Back
Do góry