funko fusion

Inne gry najlepszy crm

  • Thread starter Thread starter Gaylewroc97
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

Gaylewroc97

Gość
Witajcie Drodzy forumowicze mam dość nietypową sprawę. Otóż kolega zamierza założyć firmę związana z IT i potrzebny jest mu najlepszy CRM. Gdzie powinniśmy szukać pomocy? Oraz jakie koszty wchodzą w grę związane z takim oprogramowaniem? Poradźcie będę wdzięczna.
 
W sumie to jest forum o grach. Nie wiem, czy uzyskasz pomoc na temat takiego specjalistycznego oprogramowania. Chyba, że jakiś pracownik z firmy IT akurat tu jest i podzieli się z Tobą informacją z jakiego programu u niego w firmie się korzysta. Wydaje mi się, że nie ma innego wyjścia jak podpatrzeć co robi konkurencja i jakie oni mają oprogramowanie :) Jeśli ktoś zaczyna od zera, to chyba lepszej opcji nie ma.
 
Mojej znajomej firma wdrożyła kilka miesięcy temu CRM firmy Kamee z Krakowa. Nie znam szczegółów, ale była zadowolona ze współpracy i soft działą dobrze. Zadzwoń i pogadaj z nimi. pzddr
 
Może lepiej poszukać informacji na forach bardziej informatycznych, gdzie ludzie może nie tyle sami robią takie rzeczy, ale czytają o nich i orientują się gdzie szukać rozwiązań właśnie takich problemów.
 
Witaj, jeśli chodzi o oprogramowanie CRM to najlepiej chyba szukaj w prasie bądź w sieci. Możesz również skorzystać z pomocy informatyka. Może ktoś z Twoich znajomych korzystał z takiej pomocy i może kogoś polecić. Powodzenia.
 
Back
Do góry