funko fusion

Inne gry Najlepsze gry lat 90-tych

V

valerie89

Gość
Pamiętacie gry komputerowe z lat 90-tych, w które graliście całymi dniami? - oczywiście ci, którzy żyli w tamtych pięknych czasach :D chociaż jakość grafiki w produkcjach z lat 90-tych nie powalała, to jednak wyróżniały się one niesamowitą grywalnością i niepowtarzalnym klimatem - wystarczy wspomnieć Diablo, Doom, Fallout, Heroes of Might and Magic, czy Warcraft.

Zapraszam do przeczytania mojego artykułu, w którym zamieściłem moją subiektywną listę najlepszych gier z tego okresu (starałem się, aby była jak najbardziej obiektywna).
link do artykułu: http://darmowe-gry-online-24.pl/artykuly/20-kultowych-gier-lat-90-tych.html

Jakie są wasze ulubione gry z tego okresu?
 
o to były lata całymi dniami ze znajomymi naparzaliśmy w trzecią odsłonę Heroes of Might and Magic, o diablo to już nie wspomnę ile to mi pochłonęło godzin mojej młodości.
 
bajt3l napisał:
Drogi autorze postu ile miales lat w 1993?

Powiem Ci wprost. Sam urodziłem się dopiero w 1997 roku. Jednak sam uwielbiam grać w gry z retro konsol, czy dawne gry komputerowe. Często mają dużo więcej grywalności od tych nowych.
Czy to konsola PlayStation 1 (do dziś działa [poza zasilaczem, z którym mam problemy czasami]), Sega Saturn (niestety już nie posiadam, a szkoda - laser padł i poszedł do znajomego "na części"), czy z Nintendo 64 (zamienione na Wii). A nawet wcześniejsze gry z NESa, czy Segi Genesis/Mega Drive.
Nie liczy się wiek - ważne że się ma przyjemność z gry, w którą się gra.
 
Do dziś pamiętam jak byłem w gimnazjum i dosłownie wszyscy chłopcy grali w Diablo. Co prawda to nie było już w latach 90 tych, tylko na początku XXI wieku(bo urodziłem się w roku 1990), ale mimo wszystko pamiętam, że to właśnie ta gra w szczególności robiła furorę.
 
Diablo i Diablo II (wydane w 2000 roku) to były hity ;) W latach 90-tych zagrywałem się też w Heroes of Might and Magic II oraz Heroes of Might and Magic III i mówiąc "zagrywał się" mówię o naprawdę wielu spędzonych godzinach (aż spojówki wysiadały :D).
 
Z diablo same dobre wspomnienia :) ja po prostu chodziłem w nie grać do mojego kuzyna..Rodziców nie było w domu to my cały czas u niego na kompie na wakacjach sobie graliśmy tak jakoś od około 8 o 16 ahh takie czasy już nie wrócą. Chociaż też dobrze wspominam Herosy III.
 
Dobrze nie pamiętam dokładnie które gry były wydane w latach dziewięćdziesiątych. Pamiętam jednak w co grałem, jak byłem małym gówniarzem. Długie godziny przesiedziałem nad HMM oraz w edytorze, MM6, Starcraft+edytor, Duke 3D, UT99, Diabolo.
 
Back
Do góry