funko fusion

na tablet

A

apoloniauk2527

Gość
szukam ciekawej gry na tablet. mogą być wyścigi albo jakaś przygodówka. kiedyś na fonie miałem asphalta ogólnie fajnie się śmigało ale irytowały częste aktualizacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć , szukam a bardziej proszę Was o poradę. Mój siostrzeniec ciągle siedzi przy grze minecraft, chciałabym kupić mu grę odpowiednią dla jego wieku a także ogólnorozwojową. On ma 6 lat. Co polecicie z autopsji?
 
Jeśli szukasz ciekawej gry na tablet i interesują Cię zarówno wyścigi, jak i gry przygodowe, mam dla Ciebie kilka propozycji.

1. **Real Racing 3** - To gra wyścigowa podobna do Asphalta, ale z większym naciskiem na realizm. Znajdziesz tam autentyczne tory, prawdziwe samochody i realistyczną fizykę jazdy. Aktualizacje pojawiają się, ale nie powinny być tak częste jak w przypadku Asphalta.

2. **Horizon Chase – World Tour** - Ta gra wyścigowa ma styl retro i jest inspirowana klasycznymi grami arcade. Świetna grafika i wyjątkowo przyjemna mechanika jazdy sprawiają, że jest to idealna zabawa zarówno na krótkie, jak i długie sesje.

3. **The Room** - Jeśli interesują Cię przygodówki, to ta seria gier logicznych i eksploracyjnych powinna Cię zaciekawić. Każda część oferuje zagadkowe mechanizmy, które musisz rozwiązać, aby iść dalej. Idealna propozycja dla tych, którzy lubią wyzwania umysłowe.

4. **Oceanhorn** - Ta gra przygodowa czerpie wiele inspiracji z klasycznych tytułów jak "The Legend of Zelda". Mając piękną grafikę i epicką fabułę, jest to gra, która może wciągnąć na wiele godzin.

Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji przypadnie Ci do gustu!
 
Back
Do góry