funko fusion

Strzelanki Multiplayer nowego MW

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Jeżeli ciekawi Was jak wygląda multiplayer nowego CoDa no cóż. Ci którzy bardzo polubili Black Opsa nie koniecznie się zawiodą bo to niemal to samo.
Nie jestem fanem nowego CoD'a gdyż ta seria skończyła się dla mnie na CoD4...
No cóż, na pewno graficznie się nikt nie zawiedzie bo będzie to kawał ładnych lokacji, wiele modyfikacji broni i tryb kooperacji, ciekawie ale to brzmi na prawdę jak gra tylko na konsole. PC będą się dusiły najprawdopodobniej tak jak przy Black Opsie ;s.
Zapraszam do długiego materiału:

Rzeczy które mnie denerwują po obejrzeniu tego filmiku:

1. Animacja śmierci, to chyba w większości gier jest niedopracowane. Otrzymujesz śmiertelny strzał w plecy a postać robi dwa backflipy i jeszcze kładzie się prostopadle do drogi strzału ;s. Nie wiem jak to opisać do końca jednak na pewno to zobaczycie.
2. Świat dookoła nie żyje, o co mi chodzi? A o to, że nie ma wielkiej interakcji ze światem. Liście się nie ruszają, czyżby nie było wiatru?
3. Wyskakujące "miliony" doświadczenia które zasłaniają pole widzenia. Co prawda przesunęli punktację uzyskaną za zabicie bardziej w prawą stronę broni jednak dalej to przeszkadza. Gra która ma być bardzo realistyczna zahacza o zwykłą "arkadówkę" dla bezmózgów.

Żeby nie było... gra ma swoje plusy tylko najpierw muszę je znaleźć ;) a to dopiero po premierze.
 
Ostatnia edycja:
Jak dla mnie ciekawie się zapowiada. Choć to pewnie dlatego ze jestem fanem serii. ;d
 
Matti napisał:
No cóż, na pewno graficznie się nikt nie zawiedzie bo będzie to kawał ładnych lokacji, wiele modyfikacji broni i tryb kooperacji, ciekawie ale to brzmi na prawdę jak gra tylko na konsole. PC będą się dusiły najprawdopodobniej tak jak przy Black Opsie ;s.

Kawal dobry lokacji? Od mw2 w gore grafika sie prawie nie zmienia nawet na konsloach -.- Czytnij sobie komentarze profesjonalistow np. " Gra niestety zawiedzie nas graficznie, lecz w rogrywce... Bla bla bla" Jedyne co sie zmienia to wiarygodnosc... I mam nadzieje ze ludzie juz nie "PRZENIKAJA" przez sciany bo dedzie i nie wsiakaja w ziemie :D Nie wiem, nie gralem, widzialem screeny tylko i komentarze wiec moge sie mylic ... Jutro jade kupic i sie przekonam, jesli mowie zle - usune posta :)
 
Te gry jak BF3 czy MW3 to gry bez przyszłości na krótką chwile dla chwilowej uciechy graczy wychodzą nowe i wszyscy przerzucają się na nowe. Wszystko robione jest tak by zarobiło pieniądze, małą wagę przykłada się do tego by ktoś został długo przy jednej grze na długie lata. Tak jak CS czy CoD4. No cóż może to się zmieni w MW 3 nawet nie grałem, ale słyszałem ze singiel przechodzi się w 3h max,a po multi spodziewam się tego samego co w MW2 z lekkim ulepszeniem graficznym i ulepszeniem broni. :)
 
słyszałem ze singiel przechodzi się w 3h max

Chyba nie, singla CoD 4 w tyle się przechodzi, a singiel MW3 jest ponoć 2 razy dłuższy, nie wiem nie grałem. Co do grafiki to według mnie prezentuje się całkiem dobrze, jak się tak bliżej przyjrzeć to jest znaczna różnica niż w MW2.
 
Ja singla mw3 przeszedłem w 4h i to 4 razy :) i nie żałuje na pewno przejdę jeszcze raz bo jest genialny. Co do grafiki to nie ma co najeżdżać na MW3, w BF3 jest rzeczywiście lepsza ale twórcy mw3 moim zdaniem wyciągają 100% z ich silnika, no cóż może kiedyś zmienią silnik i wtedy będzie jeszcze lepiej niż w BF jak na razie musi zostać tak.
Multi w MW3 to istny Mordor... w BF3 jest czas na campe i zregenerowanie zdrowia tutaj nic z tego bierzesz broń i lecisz padasz odradzasz się i lecisz, jeżeli ktoś woli spokojny tryb gry to MW3 Multiplayer na pewno nie przypadnie mu do gustu.
 
Tak jak mowilem, moze sa nowe efekty, lecz grafika calkowicie zerznieta z Black Opsa (poprzedniej czesci dla mniej ogarniajacych )
 
Back
Do góry