funko fusion

Mount and Blade: Warband - brak przedmiotów u kupców

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Ostatnio postanowiłem sobie odświeżyć Mount and Blade po długim czasie niegrania. Stworzyłem nową postać, gdyż na starej zgubiłem wątek. Na początku mogłem u kupców kupić wszystko, lecz w późniejszym etapie gry magicznie poznikały ze sklepów rękawice, buty, strzały i bełty. Nie wiecie, czym to może być spowodowane? Nie jest to wprawdzie aż tak poważny bug, lecz niezwykle wnerwia to, że ciągle obrywam przez buty +13 do ochrony nóg (dla niekumatych: w M&B +13 to słaby współczynnik, porządne zaczynają od +20 i wzwyż). Mam wersję 1.143. Problem występuje zarówno w Native jak i w modach.
 
Zainstaluj nowszy patch lub zrób reinstalacje gry.To najnowszy patch dawno nie grałem w to.
 
1.143 to najnowszy patch. Poza tym już kiedyś ten błąd występował, reinstalacja nic nie pomagała.
 
Masz Oryginała (na Steamie) czy Pirata?

Jak Masz na Steamie spróbój Od nowa zainstalować tą grę tylko że zapisy się Usuną a Pirat to tak samo.
 
Nie wiem dokładnie ale to może być wina Visty,kiedy ta gra wyszła na rynek nie było Visty (chyba nie wiem tego dokładnie)
 
@Wojak
2010 - wtedy to już był Win7, więc raczej nie.
@Wariat
Save'y zawsze można skopiować, ale problem nie rozwiąże się przeinstalowaniem. Wiem, bo już próbowałem. Zdaje mi się, że to po prostu wina wersji.
 
Ja grając na ten wersji miałem wszystko ok,jeżeli masz pirat ściągnij inny
 
Może to też być wina samego moda, na którym obecnie gram. Jest on kompatybilny z Warband 1.134 i może to przez to jest ten bug. Ale to trochę dziwne, że na Native też czasami występuje.
 
Nie mogłeś od razu napisać,że na modzie grasz i to własnie twój problem.Jak pomogłem daj repke
 
Normalnie to bym to wziął za problem z modem, ale właśnie problem leży też w tym, że czasami to się zdarza na Native nawet, co jest dziwne.
 
Back
Do góry