funko fusion

Przeglądarkowe Money Worms.Prawdziwi ludzie, rywalizacja o wynik.

Metalmilk

Gdzie prawdziwe strony z rywalami...boot is buut.
Witam z 2 miesiące temu natrafiłem na stronkę która mnie zaskoczyła dosyć ciekawie.Na stronie fotek wiele (nie wiem czy linka mogę podać) jak co proszę skasować fotekwiele.yum.pl jest sobie gierka za którą na moich oczach koledze udało się wyciągnąć 150 zł i realnie je dostać lecz w dziwny sposób jako sprzedaż internetowa.Tydzień temu stronka się trochę rozjechała ale widzę że już jest online...ogólnie było ciężko się do niej dostać tak dużo zainteresowanych.Opisu zasad nie pisze bo są na stronie..pytanie czy ktoś z forumowiczów grał w nią też? Gra jest strasznie prosta..chodzisz robakiem i zbierasz punkty i jest krótka ale można w nią grać wielokrotnie.Dla zainteresowanych wrzucam screena z reklamy gry.Co o tym sądzicie?
 
Siemka tego sie nie spodziewalem tutaj...kumpel z klasy gra w ta gre, malo zajmujaca czasowo gra ale frajdy troszke jest, grasz ile chcesz poki sesja sie nie skonczy np w srode potem wyniki lukasz i jak jestes the best to piszesz maila i opylasz punkty te otrzymane za pierwsze miejsce w rankingu...ja gralem z 2 razy i braklo mi z 10 monet do maxa...rywalizacja przednia a sianko prawdziwe wiec warto chociaz sprobowac.pozdro
 
Hey no właśnie dzisiaj sobie luknę, chyba najpierw za frajer bo można i potem zobacze co naćkałem i potem walka.Dam znać po testach bo w środe od nowa więc myśle o tym.
 
No ja proboje bedzie mnie moze w rankingu widac.ale spoko takie niszowe gry tez sa fajne bo nie ma tam sciemy, wynik jest widoczny bootow raczej nie ma.pozdrawiam dam tez znac czy dziala...a do tego jest tam czat mozna sobie pogadac czy to sciema na live.czy kase daja bo obakalem sobie.
 
powodzenia... ogólnie nie znalazłem na sieci w pełni zarejestrowanej firmy co ma gre i wymienia punkty za sałate. bo wszystkie gdzies za granicami są lub jak są do wielkie korpo dev co abonamenty płacisz i dziubiesz godzinami...a prąd przecież kosztuje a ty cieszysz sie z 5 zł na miesiąc..
 
Back
Do góry