funko fusion

MMORPG Mists of Pandaria (Beta) [Gameplay by RockAlone2k]

D

Dodatek

Gość
Tak się spieszyłem by dodać tego newsa, że nawet nie zdążyłem obejrzeć całego filmiku. Jest już na pewno sporo nagrań z bety World of Warcraft : Mists of Pandaria, ale ja czekałem na to nagrania od Rocka. Jego styl i na prawdę konkretne oraz mądre oceny nigdy mi się nie znudzą. Zapraszam do obejrzenia i skomentowania!

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=84cN4wqAcZI&feature=g-all-u&context=G293485bFAAAAAAAAAAA[/youtube2]

WoW to już nie WoW, ale warto popatrzeć co się w nim zmienia.<br /><br />-- 07 kwie 2012, 8:58 --<br /><br />Przejrzałem sobie trochę gameplay, ale dla mnie dużo się nie zmienia. Coś dodane, coś odjęte - to było wiadome. Spójrzmy na ekran tworzenia postaci, których szybko streszczę, tak o poranku.
No, więc trochę, a nawet sporo rzeczy się zmieniło. Okienko wyboru klasy zostało zmienione w linię poziomą i przeniesione na prawą stronę ekranu. Nie ma już odnośników, które zmieniały włosy, twarz itp. Co z nimi zrobiono? Otóż przeniesiono je do następnej fazy tworzenia postaci. Klikamy w przycisk "Next" i przenosimy do chamsko skopiowane stylu z Simsów. Gotowe ikonki z określonymi wymaganiami i tylko klikamy by wybrać. Nie podoba mi się to.
Teraz może przedstawię kto kim będzie mógł grać. Zaczynamy :
ALLIANCE
Human :
Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Mage, Warlock, Monk, Death Knight
Dwarf :
Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Shaman, Mage, Warlock, Monk, Death Knight
Night Elf :
Warrior, Hunter, Rogue, Priest, Mage, Monk, Druid, Death Knight
Gnome :
Warrior, Rogue, Priest, Mage, Warlock, Monk, Death Knight
Dranei :
Warrior, Paladin, Hunter, Priest, Shaman, Mage, Monk, Death Knight
Worgen :
Warrior, Hunter, Rogue, Priest, Mage, Warlock, Druid, Death Knight
HORDE
Orc :
Warrior, Hunter, Rogue, Shaman, Mage, Warlock, Monk, Death Knight
Undead :
Warrior, Hunter, Rogue, Priest, Mage, Warlock, Monk, Death Knight
Tauren :
Warrior, Paladin, Hunter, Priest, Shaman, Monk, Druid, Death Knight
Troll :
Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Shaman, Mage, Warlock, Monk, Druid, Death Knight
Blood Elf :
Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Mage, Warlock, Monk, Death Knight
Goblin :
Warrior, Hunter, Rogue, Priest, Shaman, Mage, Warlock, Death Knight
Aliiance / Horde
Pandaren :
Warrior, Hunter, Rogue, Priest, Shaman, Mage, Monk
 
Pacz mysza co za wredny pacz ;<
A tak serio pisząc, no co to za dodatek który znowu ma robić rewolucję. Nie bardzo sobie mogę to ogarnąć jaki jest sens robienia rewolucji rewolucji, ten dodatek wygląda mi na coś w rodzaju sprzątaczki po dodatkach wotlk i cataclysm. Haters gona hate...
 
Jesteście ciekawi, co nowego wnosi kolejne rozszerzenie do World of Warcraft? Chcielibyście wrócić do tej gry, lub rozpocząć dopiero swoją przygodę, ale nie możecie zdecydować, czy warto? Pragniemy rozwiać Wasze wątpliwości! Nowa seria Let’s Play od samego początku przedstawi zmagania.
obejrzyjcie:
http://gamelot.pl/?p=13652
 
Nie rozumiem po co ten koleś spamuje tą stroną :D. Cieszę się, że uważają nas za duży serwis ale mamy odpowiedni dział do reklam.
Nawiązując do dodatku. Po zagraniu w betę MoP'a oraz release GW2 stwierdzam, że era WoWa się kończy. Jest to na tyle oczywiste, że od samego momentu premiery gry producent podchodzi dużo bardziej profesjonalnie do tematu niż Blizzard. Widać większe zaangażowanie oraz determinację, bugi są naprawiane i jest to widoczne. Jest to jedna z najbardziej udanych premier w jakich miałem okazję uczestniczyć.
 
Back
Do góry