funko fusion

Mirror's edge

  • Thread starter Thread starter martinn91
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

martinn91

Gość
Mam problem w 3 albo 4 rundzie, gdzie to bohaterka po niedługim czasie przestaje biec i zaczyna iść wolnym tempem, nie chce skakać. O co w tym chodzi?
 
Może zaczynał się jakiś filmik? Albo po prostu gra jest do końca niedopracowana ;)
 
Obecnie również gram w tą grę. Przeszedłem już kilka jak to napisałeś rund, i nie miałem takiego problemu. Aczkolwiek bardzo możliwe, że dostajesz od helikoptera strzały i bohaterka jest osłabiona. Jeżeli ekran zaczyna Ci się lekko zamazywać, i słyszysz dźwięk np. bicia serca lub oddychania głębokiego to znaczy że dostajesz ciągle od wrogów ;)
 
to początek misji, nie ma żadnych wrogów, mam po prostu dotrzeć do celu. Przeskakuje przez płot, potem na budynek i koniec...
 
Cześć! Wygląda na to, że masz problem z postacią w grze, która przestaje biec i skakać w dalszych rundach. Oto kilka propozycji, jak możesz to naprawić:

1. Sprawdź poziom kondycji postaci: W niektórych grach postać ma limit wytrzymałości (stamina), który się wyczerpuje. Upewnij się, że jej wytrzymałość nie jest na wykończeniu. Możesz sprawdzić w interfejsie gry, czy jest widoczny pasek wytrzymałości i czy możesz go jakoś regenerować.

2. Przyjrzyj się kontrolom gry: Czasami problem może wynikać z błędnych ustawień klawiszy lub kontrolera. Spróbuj zresetować ustawienia sterowania do domyślnych lub sprawdź, czy przyciski do biegania i skakania działają poprawnie.

Jeżeli żadna z tych propozycji nie pomoże, warto zerknąć na stronę wsparcia producenta gry, gdzie mogą być dostępne dodatkowe rozwiązania i porady. Mam nadzieję, że uda Ci się szybko rozwiązać ten problem!
 
Back
Do góry