funko fusion

Strzelanki Minimalne wymagania sprzętowe - Black Ops II

inu

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Na samym początku muszę wspomnieć, że po raz pierwszy w historii serii gracze posiadający Windows XP mogą co najwyżej obejrzeć sobie trailery :) W związku z ulepszeniem silnika i wsparciem dla bibliotek DirectX 11, nie obejdzie się bez zainstalowania Visty lub nowszego systemu.
Poniżej znajdziecie minimalne wymagania. Pamiętajcie, że jeśli wasz PC ledwo mieści się w tej granicy to aby gra chodziła w miarę płynnie musicie przygotować się na minimalne detale.

OS: Windows Vista SP2 or Windows 7

CPU: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz or AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz

Memory: 2GB for 32-bit OS or 4GB for 64-bit OS

Video Card: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB or ATI Radeon HD 3870 512 MB



920x515_turbine-fallen-tower.jpg
 
Nom myślę , że na mojej karcie powinno pójść ale osobiście nie jestem fanem cod'a
 
Mam Kartę graficzną Radeona 4200 HD, więc pójdzie mi na spokojnie. Ale ta odsłona cod'a mówią, że nie będzie taka dobra, jak pierwsza odsłona...
 
Nedraton napisał:
Mam Kartę graficzną Radeona 4200 HD, więc pójdzie mi na spokojnie. Ale ta odsłona cod'a mówią, że nie będzie taka dobra, jak pierwsza odsłona...
raczej BO a nie coda :D

wg mnie dwójeczka zapowiada się lepiej niż BO, może przez ten tryb zombie no zobaczymy :D
Jedyne co mnie odpycha to ten 2025r. Dla mnie CoD to klimaty czysto z IIWŚ a nie jakieś walki robotów -.-
 
To mogę się pożegnać z wgraniem coda na mojego kompa jeszcze na windows XP -...-
 
@up
Windows xp jest o wiele stabilniejszy od windows 7, wszystko zależy od parametrów komputera.
 
Ta scenka z gry jest podobna do Black Site Area 51.[przeszedłem w 2 dni a mój kolega męczył się z nią przez miesiąc :D ]
 
Back
Do góry