funko fusion

Survival Mineshafter- skiny na serwerach non- premium!

  • Thread starter Thread starter K4tuna
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
K

K4tuna

Gość
Mineshafter to zmodyfikowana wersja clienta minecraft. Pozwala ona na zmianę naszego skina, bez konieczności podmieniania plików gry. Ale to nie jest jego główna zaleta. Kiedy my korzystamy z mineshaftera, i osoba z którą gramy na serwerze non- premium także, będziemy nawzajem widzieć swoje skiny. Kiedy na serwerze większość osób ma mineshaftera, gra staje się ciekawsza. Teraz po kolei opiszę jak go zainstalować.

0) Jeśli nie mamy, zakładamy konto na minecraft.net (UWAGA! nick na mineshafterze będzie taki sam jak na minecraft.net)
1) Zakładamy konto na Gmailu
2) Wchodzimy na stronę Mineshafter
3) Logujemy się na niego, naszym kontem z gmaila.
4) Po prawej stronie jest napisany nasz e- mail z gmaila. Klikamy w to i logujemy się podając nasze dane z minecraft.net
4) Na stronie Mineshafter wchodzimy w zakładkę downloads i pobieramy Mineshafter- proxy.jar
5) Owy plik wrzucamy do %appdata% -> .minecraft
6) Tworzymy skrót pliku Mineshafter- proxy.jar np. na pulpicie.
7) Dobrze, teraz trzeba wgrać naszego skina. Wrzucamy go na np. Imageshack
8) W zakładce która nazywa się tak jak nasz nick z minecraft.net i mineshafter, jest miejsce Skin Url. To tutaj wklejamy adres naszego skina.
9) Klikamy set i czekamy aż skin się załaduje. (pelerynkę wgrywamy tak samo, ale w polu poniżej)
10) Uruchamiamy mineshaftera ze skrótu który wkleiliśmy na pulpit. Przy zalogowywaniu używamy nicku i hasła z minecraft.net.

Pozdrawiam, i zapraszam do korzystania na serwerach. Gra wtedy staje się dużo ciekawsza!
PS. Nie pogardzę reputacją ;)
K4tuna
 
Re: Mineshafter- skiny na serwerach pirackich!

Ach,miałem jutro zrobić taki poradnik.To oznacza wojnę na poradniki ! GB strzeż się,nadchodzę -.-
 
Re: Mineshafter- skiny na serwerach pirackich!

Mhm Próbowałem i nie jest dla mnie jasny punkt
8) W zakładce która nazywa się tak jak nasz nick z minecraft.net i mineshafter, jest miejsce Skin Url. To tutaj wklejamy adres naszego skina.
Tzn. Mam zalogować się na Mineshaftera ?... Próbuję i jakoś mi to nie wychodzi.Daje nick i hasło z Gmaila oraz z Minecraft net i nic.Na image już wgrane. Wytłumaczysz? :}
 
Re: Mineshafter- skiny na serwerach pirackich!

Mam zastrzeżenia co do tematu, teoretycznie jest oszustwem więc łamie zasady forum.
Zmień w nazwie i rozwinięcie 'pirackie serwery' bo wychodzi na to, że nasz serwer jest też piracki.
 
Re: Mineshafter- skiny na serwerach pirackich!

56254602.png

Ten tekst zaznaczony na czerwono, domyślnie nazywa się jak nasz e- mail. Ja już się zalogowałem, więc zamiast e- maila, pokazuje się nick. Kiedy na niego klikniemy pokaże nam się:
22277839.png

I tutaj podajemy nasz nick i hasło z minecraft.net i klikamy connect. Potem wklejamy adres naszego skina do Skin Url i klkamy ,,Set".
Jeśli dalej nie działa, to daj znać.


@Battle
Ok, już zmieniłem.
 
cześć , wszystko zrobiłem zgodnie z poradnikiem , ale gdy włączam tego klienta to nic się nie dzieje po prostu jakbym nic nie włączył , wiecie przez co to może być spowodowane ?


problem rozwiązany :D
 
Wiecie, że mineshaftera da się zainstalować na serwer ? Wtedy nawet pirat miałby swojego skina xD.
 
Ja mam taki sam problem jak koko. Zaaktualizowałem Javę i du**. Nie działa.
 
Po pierwsze... Nie bawię się w archeologa, bo od ostatniego postu nie minął miesiąc.
Po drugie... Próbowałem chyba każdego sposobu, jaki istnieje i nadal mineshafter nie działa. Mam ten sam problem, co koko miał. Za pomoc, + reputacja :).
 
Skin z hostingu wygasł i znowu jest z tym problem u mnie bo nie mogę dodać linku z skinem.
 
Ja chyba wiem, dlaczego Wam to nie działa. Postaram się zrobić nowy poradnik w najbliższym czasie ze screenami (jeśli nie będzie to zaliczone jako "podszywka").
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry