funko fusion

Survival Minecraft

  • Thread starter Thread starter GanD
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

GanD

Gość
Cóż, o minecrafcie pewnie sporo osób słyszało, trochę grało, a więc...
Jakie macie wrażenia z gry lub pytania z nią związane. Zaznaczam że nie gram za często (chyba że czasem przez hamaka na sieci ;p).
 
Mnie również najbardziej odrzuca grafika. Więcej na temat gry jednak wypowiedzieć się nie mogę bo nie grałem i nie zamierzam. :D
 
Pomysł na taką gre jest świetny. Gorąco polecam pograć. A jak nie odpowiada grafika to można ją troche polepszyć wgrywając sobie niestandardową paczke tekstur (np. HD texturepack - chyba tak sie nazywa)
 
Gdy zobaczyłem grę potrafiłem kilka nocy pod rząd z bratem na LAN'ie grać :D Gra wyśmienita jeśli kogoś nie odrzuca grafika. Ma ona mnóstwo możliwości, a zabawa z niej jest naprawdę przednia.
 
6 mln to chyba lekka przesada,
Po drugie, jeśli kogoś odrzuca grafika niech idzie grać w jakieś graficznie wypasione badziewia (vide shootery miliard pięcet wrogów kontra nieśmiertelny ja ;p )^^ Każda gra kiedyś się zestarzeje, jednak tylko niektóre mają to coś, co przyciąga na dłużej (dalej masa ludzi ciska np. w diablo 2 czy quake 3 na ten przykład ;p)
A jeśli ktoś grał w minecrafta, a nie ma zbyt mocnej wyobraźni co do najbardziej wkurzającego mobka w tej grze (alias zielonego kondoma ;D) to: [youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=XDoaSO9nxUQ[/youtube2]

A co do ludzi którzy nie wiedzą co jeszcze w minecrafcie można wymyślić, to filmik ten został zrobiony niemal całkowicie w grze (oprócz wokalu i oklasków bodajże) Cała muzyka została zrobiona za pomocą tzw. note blocków ;p

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=k2rDbRUDkds&feature=feedlik[/youtube2]
 
GanD napisał:
co do najbardziej wkurzającego mobka w tej grze (alias zielonego kondoma ;D)
On nie jest wcale taki zły... Ja go lubie. A w szczególności gdy sobie siedzisz w systemie jaskiń, wydobywasz powiedzmy diamenty a tu takie coś za plecami "ssssssssss" odwracasz się i Buuuuuuuum. ;d
 
Ta, skończyłem budować starter do kolejki, a że mi się nudziło to był on dość skomplikowany, ze skokami itp. Po 2h budowania tego mechanizmu odwracam się i co widzę ? :D Usmiechniętego creepera który z odgłosem "sssss" rozwalił godzinną pracę z układaniem torów :D Teraz korzystam z prostszych mechanizmów ;]
 
Jeśli mam być szczery, to zależy co kto lubi ;p
Jedni wolą godzinami robić rajdy po lochach i leeroy jenkinsa, inni wolą zbudować megalopolis z kumplami :p

A co do liczebności, nie zapominaj że minecraft jest jeszcze w wersji beta, wszystko może się zmienić (chociaż jak przeczytałem o tym pomyśle na lampy i gasnące pochodnie to trochę mi się przykro zrobiło) ;p
 
Dla tym którym się nie podoba grafika, texture pack sciagnac legalny i tyle?
Odrazu lepiej wyglada.
 
I tak najbardziej ostatnio rozwalił mnie texture pack dotyczący mobów i niektórych materiałów. Hi-res mobki wyglądają naprawdę fajnie, jedynym problemem tych skinów jest to, że mają tak wykrzywione ryje, że to aż śmieszne ;p

Btw, hd texture pack ;p [youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=Kh1-Ek4lpEA[/youtube2]
 
Gra według mnie jest bardzo dobra, grafika mnie nie odstrasza a system tej gry jest naprawde świetny, niestety mój komputer nie pozwala mi w nią grać bo cała mi się ścina więc narazie musiałem zrobić sobie przerwe czego bardzo żałuję.
 
Hmm, jeśli to wina gry, spróbuj może znaleźć jakieś mody poprawiające wydajność gry, z tego co pamiętam są do ściągnięcia za darmo z oficjalnych stron z modami.
A jeśli to wina komputera, cóż, nie znam się na tym ;p
 
Janucha napisał:
Gra według mnie jest bardzo dobra, grafika mnie nie odstrasza a system tej gry jest naprawde świetny, niestety mój komputer nie pozwala mi w nią grać bo cała mi się ścina więc narazie musiałem zrobić sobie przerwe czego bardzo żałuję.


A nie nasciagaleś sobie jakichs mega wielkich textur packow?
Lub moze nie masz miejsca na dysku...
 
Gra super.. Rozwija ona kreatywność.. Jak komuś przeszkadza grafika, to niech zainstaluje sobie Texturki HD :P Ja w MineCrafta gram pół roku, i nie żałuję..
 
asd1111 napisał:
Gra super.. Rozwija ona kreatywność.. Jak komuś przeszkadza grafika, to niech zainstaluje sobie Texturki HD :P Ja w MineCrafta gram pół roku, i nie żałuję..



Nom,kreatywność to rozwija i to bardzo;] Ja też gram w minecrafta od 5 miesiecy i jak dotad zrobilem sobie 2 zamki<340x340 kratek>1 i drugi<120x64> Wieże pod same chmury:DPolecam mix craft hd;] potem wam dam linka jak chcecie.
 
Back
Do góry