funko fusion

Survival Minecraft seria fabularna: "The Walking Dead"

Witam!
Mam dla was filmik o nazwie "Minecraft The Walking Dead" Czyli kwadratowa odsłona popularnego serialu telewizyjnego. Prezentuje wam pierwszy odcinek z tej serii który ma jeszcze wiele niedociągnięć takich jak: Słaba jakość audio, w niektórych momentach słychać kliknięcia mojej myszki, na końcu nie ma fragmentu prezentującego kolejny odcinek i brakuje kilku efektów dźwiękowych. Sama seria nie będzie wcale taka krótka gdyż na tą chwilę planuję zrobić 2 sezony wiem już że pierwszy sezon będzie trwał około 10-11 odcinków po średnio 10-15min. Do samej serii staram się jak najbardziej przykładać co za tym idzie każdy kolejny odcinek powinien być wykonany coraz to lepiej. Kolejne odcinki z serii będą pojawiały się co tydzień w niedzielę równo o 18:00(dzięki funkcji "Zaplanuj"). No dobra a teraz sam filmik który macie poniżej zapoznajcie się z nim i go oceńcie.
Pozdrawiam LYSYvBLACK! :)


Liczę na wasze opinie i porady!​
 
Dobry odcinek, super kanał, ale mam dla Ciebie poradę, mianowicie jak mówisz to się tak nie stresuj, bo nie robisz tego tak na luzie, tylko tak trzymasz się tego co miałeś mówić, już ustalałeś pewnie przed odcinkiem, więc nie rób tak, niech to wyjdzie samo z siebie, oraz unikaj "yyyyyyy".
 
Back
Do góry