funko fusion

Survival Minecraft Poradniki - Co nagrywać na yt z mc aby nie mieć hejtów? [#4]

S

Speedy123

Gość
Dziś powiem wam co nagrywać na yt z mc aby nie mieć hejtów?
Zaczynamy:
- Na początki zawsze warto nagrywać Jestę Oszustę oraz jakieś mini-gamss ;) Popularnością też cieszą się autorskie serię ;) Oczywiście nie można nagrywać tylko mc...czasami trzeba też nagrać jakieś agar.io czy inne gry przeglądarkowe ;)
Pozdrawiam
Speedy ;)
 
Jaki program polecasz do Obrabiania filmików? (pytanie)
Wyjątkowo napisze post w moim poście... na początek polecam ci VSDC Free Video Editor, a jeżeli masz trochę $$$ bądź umiesz pobrać cracka to camtasia studio 8, sony vegas,
PS. Do nagrywania: bandicam, camtasia recorder 8, action :)
Pozdrawiam
 
Ja kiedyś nagrywałem na yt ale nie odniosłem za dużej popularności. Jednak polecam Camtasia Studio 8.1 z opcja nagrywania.
 
Jak dla mnie.
Nagrywanie: Fraps
Obróbka: Sony Vegas
Te programy ze sobą współgrają. Nie mam kompa za 3000 zł, ale lapka za 500 zł ;). Z frapsem praktycznie nie czuję że nagrywam jest płynność obrazu, dobra jakość.
Dlaczego Sony Vegas? Jest to program lepszy niż camtasia ponieważ ma więcej funkcji i jak dla mnie może nie jest prostszy w obsłudze ale szybko renderuje filmiki. ;)
 
Jak dla mnie.
Nagrywanie: Fraps
Obróbka: Sony Vegas
Te programy ze sobą współgrają. Nie mam kompa za 3000 zł, ale lapka za 500 zł ;). Z frapsem praktycznie nie czuję że nagrywam jest płynność obrazu, dobra jakość.
Dlaczego Sony Vegas? Jest to program lepszy niż camtasia ponieważ ma więcej funkcji i jak dla mnie może nie jest prostszy w obsłudze ale szybko renderuje filmiki. ;)
Zgadzam sie w 200%
 
Back
Do góry