funko fusion

MMORPG Might&Magic Heroes Online

H

heroes7

Gość
Chcielibyśmy wszystkich tutaj obecnych graczy serdecznie zaprosić do wspólnej gry w przeglądarkową grę z elementami strategii o nazwie: Might&Magic Heroes Online. Wielu z Was za pewnie pamięta stare, poczciwe Heroes’y II i III. Pewnie wielu z Was grało także w Heroes IV, V a także VI. Każdy z Was ma z pewnością swoją, ulubioną frakcję. W Might&Magic Heroes Online obecnie dostępne są dwie frakcje: Przystań i Nekropolia, ale producent już zapowiedział wprowadzenie ( w niedalekiej przyszłości ) kolejnej frakcji: Inferno. Oczywiście na trzech frakcjach gra nie skończy się. Jak na grę przeglądarkową Might&Magic Heroes Online prezentuje się naprawdę świetnie. Wyraźnie czuć klimat epickiej przygody rodem ze sagi Heroes. O tej grze można byłoby opowiadać godzinami. Zamiast pisania polecamy każdemu osobiście przetestować tą grę przeglądarkową: http://cla.heroes-online.com?rt=u_f4f4dc64300b1a78ff Nasze wrażenia z gry: Bezcenne :)
 
również nie polecam. gra zwyczajnie nudzi, a w dodatku wszędzie jakieś opłaty (choć nieobowiązkowe, to znacznie utrudniają grę) - moim zdaniem (i nie tylko), heroesy skończyły się na trzeciej części.
 
Ja grę bardzo polecam może nie ma tego co kiedyś stary heroes III, ale zawsze coś zostało. Polecam pograć przypomnieć trochę stare czasy. Mnie ta gra wciągnęła tak, że już gram chyba 3 miesiąc i ciągle poznaje gre.
 
Mi gra nie przypadła do gustu pomimo tego że jestem wielkim fanem serii, nie ma jak partyjka ze znajomymi w Might&Magic Heroes 3 po tysiącach gier nadal mi się to nie znudziło :), jeśli chodzi o gry mmo w klimatach Might&Magic to zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu karcianka duel of champion.
 
Zgadzam się z kolegą wyżej słaba gra nie wciąga na długie godziny dlatego, że jest przekombinowana tak jak, by chcieli kontynuować starą część, ale już bez pomysłu niech zostawią wszystko jak było to, wtedy będzie sukces murowany. Takiej karcianki nie znam muszę spróbować
 
Back
Do góry