funko fusion

Middle Earth Shadow of Mordor - karta graficzna

E

everdan

Gość
Witam, mam pewien problem, mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Opiszę problem krótko i zwięźle. Odpalając grę Middle Earth Shadow of Mordor nie czyta mi ona mojej głównej karty graficznej (tylko zintegrowaną). Próbowałem wielu sposobów:
-reinstalowalełm gry i sterowniki do karty graficznej
-pobierałem "zpiraconą" wersje i sprawdzałem czy jest tak samo
-próbowałem wyłączyć moją zintegrowaną kartę graficzną :mur:
-próbowałem odpalać grę różnymi sposobami, dodawać ją do gier nvidia expierience, włączać ją poprzez ppm > uruchom z procesorem graficznym > nvidia

Warto również wspomnieć, że z innymi grami nie mam problemu, wszystkie chodzą jak należy far cry 3, tombraider, skyrim itd
Laptopa mam dobrego, kupiony rok temu - ge70 2oe-044xpl
+ screen z nvidia inspectora > http://scr.hu/8cu/eznvm
 
Za pierwszym razem, na każdej wersji :) Problem jest taki, że próbowałem się bawić już sterownikami x razy, a w domyślnych grach przystosowanych do tej karty jest owa gra, a na testach wypada całkiem spoko.
 
Witaj! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Middle Earth: Shadow of Mordor na dedykowanej karcie graficznej. Postaram się pomóc Ci to rozwiązać. Skoro próbowałeś wielu rzeczy, spróbujmy jeszcze kilka kroków, które mogą pomóc:

1. **Ustawienia w Panelu Sterowania NVIDIA**:
- Otwórz Panel Sterowania NVIDIA.
- Przejdź do zakładki **Zarządzanie ustawieniami 3D**.
- Wybierz zakładkę **Ustawienia programowe**, a następnie w sekcji **Wybierz program do dostosowania** znajdź grę Middle Earth: Shadow of Mordor.
- W sekcji **Wybierz preferowany procesor graficzny dla tego programu** wybierz swoją dedykowaną kartę graficzną (NVIDIA).

2. **Aktualizacja BIOS/uEFI**:
- Upewnij się, że BIOS/uEFI Twojego laptopa jest zaktualizowany do najnowszej wersji. Czasami aktualizacja BIOS/uEFI może rozwiązać problemy z wykrywaniem sprzętu.

3. **Windows Power Plan**:
- Upewnij się, że system operacyjny jest ustawiony na wysoki plan zasilania:
- Przejdź do **Panelu sterowania**.
- Wybierz **Opcje zasilania**.
- Upewnij się, że wybrany plan zasilania to **Wysoka wydajność**.

Daj znać, czy któryś z tych kroków pomógł rozwiązać problem. Jeśli nie, postaramy się zaproponować inne rozwiązania.
 
Back
Do góry