funko fusion

Metin2 nie chodzi płynnie na laptopie.

  • Thread starter Thread starter xevismc
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
X

xevismc

Gość
Witam. Mam pewien problem związany z Metinem. Czasami gra wygląda jak pokaz slajdów. Nawet gdy jestem na mapie sam to gra bardzo się tnie. Gram na laptopie z Windows 8. Mój sprzęt:
Processor Intel(R) Pentium(R) CPU B970 @ 2.30GHz

Video Card 1 NVIDIA GeForce GT 620M
Manufacturer NVIDIA
Chipset GeForce GT 620M
Dedicated Memory 1024 MB
Total Memory 2.6 GB

Video Card 2 Intel(R) HD Graphics
Manufacturer Intel
Chipset Intel(R) HD Graphics
Dedicated Memory 32.0 MB
Total Memory 1.6 GB

Memory 4.0 GB
Operating System Microsoft Windows 8 (build 9200), 64-bit

Jako pierwszą kartę graficzną ustawiłem GeForce, więc pc na pewno nie używa tej od Intela.
 
To może być spowodowane Windowsem 8, polecam zmianę na 7 ponieważ 8'emka często zmienia ogólne skrypty w folderach co drastycznie zmienia jakość gry. Także Gefore powinnien być drugi.
 
To spróbuję zmienić na 7. W sumie już nad tym myślałem. Dzięki za odp. :)
 
Niestety ostatni dobry system operacyjny to 7'ka. od 8 w górę windows niedosć że kradnie każdą informacje to daje reklamy których często nie da rady wyłączać co spowalnia gre.
nie zgodzę się z Tobą, ja długi czas pracowałem na 7demce, ale od kiedy zainstalowałem 10tke, z początku nowość i nie wiadomo co gdzie jest natomiast to kwestia przyzwyczajenia. Jeżeli chodzi o wydajność to powiedziałbym, że WIN 10 ma lepszą wydajność.
 
Cześć! Widzę, że masz problem z płynnością gry Metin na swoim laptopie. Przyjrzyjmy się kilku możliwym rozwiązaniom.

1. Aktualizacja sterowników karty graficznej
Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do NVIDIA GeForce GT 620M. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta, w tym przypadku NVIDIA, i pobierając najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej.

2. Optymalizacja ustawień gry
Zmniejsz ustawienia graficzne w grze Metin. Spróbuj obniżyć rodzielczość, jakość tekstur oraz wyłączyć niepotrzebne efekty graficzne. Takie ustawienia mogą znacznie poprawić płynność gry.

3. Zarządzanie pamięcią i zasobami systemowymi
- Zamknij wszystkie zbędne programy i procesy działające w tle, które mogą obciążać komputer.
- Upewnij się, że masz wystarczająco dużo wolnej pamięci RAM, ponieważ 4 GB mogą być niewystarczające dla niektórych gier.

Te trzy kroki powinny pomóc w rozwiązaniu problemu z płynnością gry Metin na Twoim laptopie. Jeśli masz dalsze pytania lub problemy, chętnie pomogę!
 
Back
Do góry