funko fusion

Strzelanki "menu content not available"

A

adrenalina

Gość
Witam mam problem z moim CodMW3. Gdyż mam je po angielsku a chciałbym po polsku. Gdy zmieniam język stema na polski to wyskakuje "menu content not available" i muszę ponownie pobierać grę do wersji angielskiej.
 
Sporo osób ma ten problem z tego widzę, teorie są różne, ale najpierw pytanie. Czy zainstalowałeś tylko multi, czy single player też?
 
Wychodzi że musisz doinstalować single player i wtedy powinno działać. Bo pliki od lokalizacji tam się podobno znajdują.

Ew. spróbuj jeszcze tak -> wciśnij prawym przyciskiem myszy przy Codzie na właściwości, pliki lokalne i sprawdź spójność plików.
 
Ok dzięki, co do spójności plików robiłem i nic nie dało. Pozdrawiam i napisze czy działa czy nie.
 
Okazało się ze mam singla zainstalowanego. Wiec nie wiem co teraz robić, znowu zmienię stema na polski język i okaże się że znowu będę musiał pobierać bo wyskakuje błąd...
 
Niestety nie mam tej gry, ale problem jest powszechnie znany w necie, skopane mają coś z tymi lokalizacjami, postaraj się wyszukać w katalogu z grą pliku "localization.txt" i zmienić język, piszac jego nazwę po angielsku czyli tam gdzie w pliku będzie english zmienić na polish.

Jeżeli nie pomoże to wygląda na to że dana wersja jest przyporzadkowana poprostu do klucza i nie da rady jej zmienić. Bardzo dziwna polityka no ale niestety może tak być, temat szeroko znany w necie głównie przez osoby które instalują grę domyślnie w języku polskim i iwłasnie to im się pojawia, potem musza sciągać od nowa w języku angielskim.
 
Back
Do góry