funko fusion

Symulatory Menedżer Farmy - Nowość od Rondomedia

  • Thread starter Thread starter A.K
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
A

A.K

Gość
Siema!

Zauważyłem, że na nasz rynek wchodzi nowy symulator z serii "menedżer".

Myślę, że rondomedia to jednak firma porządnie robiąca symulatory i możemy spodziewać się czegoś naprawdę dobrego.
Nie chcę wrzucać reklamy, ale znalazłem informację na tej stronce (TO NIE REKLAMA): Tutaj

Co myślicie? Dobry symulator, czy jednak nieciekawie się zapowiada?
Screeny w sumie mało mówią.

Pozdro! :D
 
Ja właśnie czekam na ten symulator z nie cierpliwością, słyszałem że ma wyjść w połowie kwietnia, ale kto wie. Mam nadzieje że nie przesuną daty premiery i zrobię sobie prezent na urodziny i kupię ten tytuł :3
 
Muszę przyznać że również się tego obawiam, ale mam na szczęście alternatywny tytuł bardzo podobny do symulatora farmy, ale mam nadzieje że oba będą bardzo fajne.
Polecam Wam jeszcze sprawdzić Farming Giant 2014 Gold Edition który też ma wyjść niebawem po polsku :)

Ps.
Chciałbym jeszcze wspomniec o fajnym tytule, a konkretnie o Stara Farma 1962
Znalazłem go na stronie wydawcy Farming Giant i kupiłem za grosze, na pewno jest wart swojej niskiej ceny ;)
 
Widzę jakieś nowe info o managerze. Są udostępnione już screeny, wyczerpujący opis gry. Jest nieźle.
Pytanie tylko kiedy dokładnie wyjdzie?

Co do Waszych rozkmin. To też mam nadzieję, że jednak gierka nie będzie kopią innych kopii gier. Tylko zrobią coś nowego.

Pozdro.
 
Ja słyszałem że ma wyjść w czerwcu, ale to nie potwierdzone info :(
cóż, pozostaje nam tylko czekać :P
 
Manager Wyszedł już!
Widziałem w sklepie! :D Standardowe pudełko nie wygląda jakoś wyjątkowo :P

Podobno dodają do pudełkowej wersji elektroniczną wersję gry "Traktory" za darmo. Bo na pudełku jest, że rolnicza gra za darmo :P

No, ale cóż... nie oceniajmy książkę po okładce, ja czekam na kaskę i lecę zakupić i pograć :D
 
Back
Do góry