funko fusion

MOBA [Media]Zabawny nunu

A

ArCeS

Gość
34056520279173259177.png

01246077040363548285.png

95199798787336982766.png

67788636908212115005.png


Po prostu nie mogłem się oprzeć takiemu opisowi i tym wszystkim flame'om :D Jak ktoś chce demko całego meczu to mogę przesłać, koleś całą grę pisał po polsku, bo angielskiego nie potrafi. Do tego wszystkiemu był winny Olaf (czyt. ja :P). Skończył ze statem 2/14, ale i tak uważa, że jest najlepszy.
 
Re: Zabawny nunu

Nie powinieneś w ogóle do niego zaczynać pisać... takie typy najlepiej olać

Flame rodzi flame
 
Re: Zabawny nunu

Arces, a Ty potrafisz tak profesjonalnie angielski? <;
Swoją drogą to pewnie normal, bo na rankedach nie spotykam takich ludzi, aż takich. q-:
 
Re: Zabawny nunu

Nie powinieneś wstawiać tutaj tego. Albo mogłeś ocenzurować nicki. No i trudno domyślić się, który to nunu, przynajmniej na początku.
 
Re: Zabawny nunu

Wiesz co, takich należy wyśmiać a nie jeszcze nicki mam zasłaniać.
Kamyk bardzo śmieszne :P Nie umiem angielskiego, wiem :D Ten koleś nawet nie umiał nic, kompletnie nic napisać, siedział cicho przez całą grę, a jak ja mam to w zwyczaju jak ktoś mnie mocno denerwuje (do tego przez całą grę flame) to wtedy po polsku do takiego i na 90% Cię zrozumie, bo okazuje się, że to Twój rodak, który trolluje.
To był ranked, na szczęście wygrany.
 
Re: Zabawny nunu

Bo się zaraz flame zacznie :P Przestańcie, w pierwszym poście jest wystarczająco jak na jeden temat.

PS
Fajnie, że GameBoxa mam zablokowanego, widać wypowiadać już własnego zdania nie można.
 
Re: Zabawny nunu

jT0Ef.pngv


Otwórzcie w nowej karcie jak chcecie się upewnić, że to cały czat.
 
Re: Zabawny nunu

Czyżbym to ja grał jako Nunu w tej grze :D Nie jestem na 100% pewien, ale istnieje takie prawdopodobieństwo :P
 
Back
Do góry