funko fusion

MOBA [Media]Let's play LoL

  • Thread starter Thread starter Ninja
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

Ninja

Gość
Zainspirowany LoL'owymi filmikami z YT np. League of Legends Top 5 Plays, League of Legends Top 5 Fails, Where Amazing Happens, This is why we hate ... etc., wychodzę do was z inicjatywą, żeby się zebrać i coś razem pograć, a następnie przy pomocy LoLRecordera zmontować jakieś fajne akcje ;)



Co Wy na to? Byłby ktoś chętny?






[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=tYdjHRN5kqM[/youtube2]

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=1WpRVNvxKSo&feature=relmfu[/youtube2]
 
Re: Let's play LoL

Regis napisał:
Ja mam pare powtorek ale nie wiem czy fajne :<

Wrzuć na jakiś hosting, podeślij mi link i oblukam :) Tylko nie wysyłaj wszystkich swoich meczy, tylko te najlepsze.
 
Re: Let's play LoL

Kilka fajnych akcji się tam znalazło, z moich replayów również, ale to nadal za mało. Możemy zacząć grać od przyszłego tygodnia, problem w tym, że na EUNE mam 11-12 lvl :/ Najwyżej będę grał postaciami z rotacji, a z czasem kogoś dokupię.
 
Re: Let's play LoL

Ja też zapominałem, dlatego ustawiłem by uruchamiał się przy starcie systemu.
 
Re: Let's play LoL

JDabrowsky się na tym znał, ale na forum go ostatnio nie widać. Ja robię to totalnie amatorsko w sony, ale zawsze mógłbym się pobawić.
 
Re: Let's play LoL

Też kiedyś się bawiłem Sony Vegasem, ale tam zawsze albo krótki film się zapisuje pół godziny albo waży kilkaset MB...
 
Re: Let's play LoL

Ninja napisał:
Też kiedyś się bawiłem Sony Vegasem, ale tam zawsze albo krótki film się zapisuje pół godziny albo waży kilkaset MB...
Też miałem ten problem, ale JD mi podał program do zmniejszania wagi filmików. Jak Ci tam załóżmy waży 10 giga w hd to możesz z niego ściągnąć 9.5 giga, a jakość zostaje taka sama.
 
Re: Let's play LoL

To jak, mógłbyś się zająć montowaniem filmów? Ja tu trochę akcji mam, skonwertuję żeby mniej ważyły i Ci podeślę, zresztą w przyszłym tygodniu będziemy razem grać, to będzie tego na pewno więcej ;d
 
Re: Let's play LoL

Mogę się tym zająć, aczkolwiek nie obiecuje, że wszystkie prace będę wykonywał w terminie, gdyż mam egzaminy za 3 tygodnie.
 
Re: Let's play LoL

No nie wiem Dodatek. Wczoraj chyba miałeś problemy z wrzuceniem na youtube'a filmu, bo nie wiedziałeś, że on go wcześniej konwertuje dlatego z początku jest słaba jakość. Trochę mi się wydaje, że za bardzo się do wszystkiego pchasz i za bardzo chcesz robić wszystko na raz ;DD oczywiście no offence miśku ;*. W sumie payac widziałem bawił się chyba AAE i może coś poskleja z fajnym intrem. Co ty na to payac? Jak nie, to trzeba poszukać kogoś, kto się w miarę na tym zna, bo tak na sucho wrzucać bez niczego to mało estetycznie wygląda i mniej "pr0".
 
Back
Do góry