funko fusion

Survival Mc, error

  • Thread starter Thread starter LamerPL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
L

LamerPL

Gość
A więc tak, gdy widzicie jakiś mój temat zapewne boicie się co to będzie więc i tym razem macie też rację :P

Problem polegał na tym, że grając na starym kompie w mc(na nowym nie próbowałem) po dłuższym czasie wyskakiwał mi jakiś error, po czym tworzył się jakiś klucz systemowy(mój brat tak to nazwał, nie wiem czemu). Pytanie dotyczy tego czy tak dzieje się zawsze na nie oryginalnym mc, czy to tylko ja miałem coś nie tak.
 
Możliwe że miałeś jakąś trefną wersje cracka.Może to być również wina karty graficznej,ja jeszcze nigdy nie miałem takiego błędu.
 
Jak będziesz po testach na nowym kompie, to napisz czy wszystko dziala. Jeśli nie to będziemy myśleć i coś wymyślimy - powodzenia ;).
 
Jednak nie jest ok, ponownie mnie wywaliło i stworzyło jakiś pliczek 12kb na hamachi mi się to nie zdarzało :(
 
Przede wszystkim do Minecraft potrzebne jest najnowsza Java oraz sterowniki do karty Graficznej. Możliwe że za mało ramu masz, ale w to wątpię.
 
Napisz co znajdowało się w tym pliku,jeżeli zaczynał się:hs_err_pid2964 to wystarczy przeinstalować minecraft.
 
ten błąd pojawia się wtedy gdy ma sie mody, które nie czytają jakiś plików a masz je wgrane... miałem tak w **** razy... - Force Uptade trzeba i już
 
Można to nazwać także "kraszem" jest to spowodowane dużym odciążeniem procesora lub też karty graficznej (ewentualnie słabe chłodzenie jej gdy komputer robi się ciepły po 30min lub 1h grania i wywala ci mc to znaczy że masz do wymiany kartę graficzną wcześniej czy później ci padnie )
Spróbuj też wejść w %appdata% usuń .minecraft i plik od twojego nie oryginalnego mc (np .minecraftZyczu) po czym usuń je z kosza jeśli chcesz nie oryginalnego mc jednym z najlepszych jest minecraftZyczu lub keinett ściągnij jeden z nich potem włącz wybierz wersję i ciesz się grą bez wywalania mc :) Jeśli nie pomogło pisz na priv
pozdrawiam Spike207
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry