funko fusion

MMORPG Maple Story

  • Thread starter Thread starter B'adyl FRX
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

B'adyl FRX

Gość
Niedawno zacząłem grać w Maple Story ale tak bardziej na poważnie, kiedyś grałem zwykłym hero i siekałem jednym skilem 140~leveli
Teraz znowu śmigam warkiem ale pod dk i mam kilka pytań.
  1. Jak szybciej zbierać lot ?
  2. Jak grać "Kanna" lub tym samurajem
  3. Czy istnieje jakiś itemek który zwiększa ilość/resp mobów ?
  4. Można "nałożyć" nakładę np. mam chełm warka a nakładam wygląd chełmu wizza ( widziałem warka z staffem :/ )
  5. Można zmienić joba ?
  6. Są jakieś darmowe dzienne bonusy ?
  7. Jak efektywnie expić ( w niecałe 3 godz wbiłem xenonem 34 dobrze ? )
  8. Czy są tutaj jakieś pety co zbierają drop ? ( 3ręka mt2)
Bardzo dziękuje za odpowiedź jeżeli jest tutaj ktoś ogarnięty i zna się co nieco na grze i poznał różne przydatne triki i sztuczki bardzo proszę o kontakt na pw.
 
Dobrze, iż widzę że jesteś nowicjuszem ( No bez obrazy :V). Pierwsze wyznaczę to. NOWY MS TO SZAJS, Big Bang zniszczył społeczność i ogólną grę. Ale mniejsza, przyszedłem ci pomóc.
  1. Jak szybciej zbierać loot*? - Najlepszy jest pet którego można uzyskać np w NFC albo przez Questy w DM.
  2. Jak grać "Kanną*" lub tym samurajem ; Ten samuraj to Hayato. Kannę musisz zrobić jeżeli nadal jest w sezonie ponieważ 1. JEST OP 2. Ma skill który jest potocznie zwany "ksh". Ten skill zmniejsza respawn mobów o 20%-40% co efektywnie pomaga w levelowaniu.
  3. Czy istnieje jakiś itemek który zwiększa ilość/resp mobów ? Niestety nie. jest tylko skill (w 2 punkcie) który coś takiego robi.
  4. Można "nałożyć" nakładę np. mam chełm warka a nakładam wygląd chełmu wizza ( widziałem warka z staffem :/ ) niestety tka nie da rady, to co widziałeś to itemy z CS (Cash Shopu) który jak sama nazwa wskazuje. Domyśliłeś się! JEST ZA PRAWDZIWE PIENIĄDZE. W CS są np. exp boosty, akcesoria, ubrania, kupony i wiele innych. Przez to ta gra stała się p2w.
  5. Można zmienić joba ? Tylko klasa Adventurers może zmienić klase. Tam gdzie awanasowałeś na 4 job zmieniasz tam także klase. Jedyne co musisz mieć to wystarczającą ilość mesos ponieważ zależy to od tego czy po 1. Zmieniałeś już klase? Jeżeli tak to płacisz więcej. 2. Od levelu. Tym wyższy lvl tym więcej płacisz.
  6. Są jakieś darmowe dzienne bonusy ? Są miesięczne i tygodniowe / eventowe. Które ci to dają. Bonusy się najczęściej zdobywa poprzez CS (za hajs) albo z różnych questów.
  7. Jak efektywnie expić ( w niecałe 3 godz wbiłem xenonem 34 dobrze ? ) Nie. 3 godziny = 34 lvl? To BARDZO WOLNO. bez żadnych boostów etc mogę wbić 100lvl w 6godzin. Jeżeli chcesz mogę ci wszystko przygotować. Także rób jak nawięcej postaci które i wbijaj nimi 120lvl+ każda postać ma kartę którą możesz ustawiać (Wybierz tabelę "cards" by mieć do nich dostęp) Każdy z nichdaje bonus KAŻDEJ POSTACI. Najlepiej robić sobie zestawy do 1. Exp 2. Boss 3. Mobienia
  8. Czy są tutaj jakieś pety co zbierają drop ? ( 3ręka mt2) (1punkt) Tak jeden jest z Veracent a reszta z Event albo Cashshop.
Jeżeli potrzebujesz jeszcze w czymś pomocy wal śmiało :D
 
Back
Do góry