funko fusion

Problem Mam problem z grą Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy

Mam problem z wyżej wymienionym tytułem a mianowicie mimo karty graficznej nvidia geforce gtx 1050Ti i procesorem intel core i7 i 4 gb pamięci ram w samej grze odczuwam bardzo niską ilość fps'ów (na oko tak z 15) co sprawia że gra jest nie grywalna zarówno na najniższych jak i nawyższych ustawieniach graficznych. Nie wiem co zrobić, jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc będę bardzo wdzięczny za jakąś poradę.
Ps. Próbowałem już gre przeinstalować ( dalej ma ten sam problem)
 
Rozumiem, że masz problem z wydajnością gry mimo całkiem solidnych komponentów jak Nvidia GeForce GTX 1050Ti oraz Intel Core i7. Niestety, 4 GB pamięci RAM może być tutaj kluczowym ograniczeniem, ponieważ współczesne gry często wymagają więcej pamięci operacyjnej do płynnego działania. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

1. **Zwiększenie pamięci RAM**:
Rozważ rozszerzenie pamięci RAM przynajmniej do 8 GB. Większość gier współczesnych wymaga więcej pamięci RAM do płynnego działania.

2. **Aktualizacja sterowników**:
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej. Sterowniki można znaleźć na stronie producenta (Nvidia).

3. **Ustawienia zarządzania energią**:
W panelu sterowania Nvidia wejdź w **Zarządzanie ustawieniami 3D** i upewnij się, że **Tryb zarządzania energią** jest ustawiony na **Preferuj maksymalną wydajność**.

4. **Optymalizacja ustawień gry**:
Spróbuj obniżyć niektóre ustawienia graficzne w grze takie jak rozdzielczość, detale tekstur, cienie i efekty specjalne. Możliwe jest, że karta graficzna radzi sobie z większością, ale pamięć RAM oraz VRAM mogą być przeciążone.

Mam nadzieję, że te kroki pomoże Ci poprawić wydajność gry. Jeśli problem dalej będzie występować, warto sprawdzić logi systemowe lub ewentualnie skontaktować się z supportem technicznym gry.
 
Back
Do góry