funko fusion

Problem mam problem chyba z myszką

Kiedy włączam grę sniper elite 4 (mam ją na steamie) wyskakuje mi okienko do włączenia klikam zagraj mam ładowanie i kiedy jestem w menu głównym to kiedy tylko kliknę dowolny przycisk myszy np lewy aby wybrać tryb jednoosobowy multi itp to przez krótką chwilę mam czarny ekran a po chwili wywala mnie na pulpit . graj jest nadal włączona na pasku zadań i kiedy na nią klikam to znowu jestem w menu i dzieje się to samo i tak z każdym razem . ten problem mam od wczoraj . mam nadzieję że zbytnio nie namieszałem liczę że ktoś wie jak to naprawić bo ja nie mam pojecia jak to naprawić .
 
Cześć, rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Sniper Elite 4 na Steamie. Spróbujmy kilku rzeczy, które mogą pomóc rozwiązać ten problem.

1. Sprawdź integralność plików gry na Steamie:
1. Otwórz Steam i przejdź do swojej biblioteki gier.
2. Znajdź Sniper Elite 4, kliknij prawym przyciskiem myszy na grę i wybierz "Właściwości".
3. Przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry".
4. Poczekaj, aż proces zakończy się i spróbuj uruchomić grę ponownie.

2. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej:
1. Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta (np. NVIDIA, AMD) i pobierając najnowsze sterowniki.
2. Zainstaluj zaktualizowane sterowniki i uruchom ponownie komputer.
3. Spróbuj ponownie uruchomić grę.

Jeśli te kroki nie rozwiążą problemu, daj znać, a poszukamy innych rozwiązań. Powodzenia!
 
Back
Do góry