funko fusion

Pytanie mało znane gry strategiczne / mody

mo92

Użytkownik
Witam. Zna ktoś może jakąś ciekawą grę strategiczną, w którą będzie można pograć na 2 lub więcej graczy przez LAN/Internet? Sprawdzałem już wiele stron internetowych, ale nie ma nic ciekawego, więc szukam jakiejś, o których nikt nie pisał. Coś jak np.:
Knights and Merchants Remake
Settlers II RTTR
Civnet (ale nie podoba mi się przez to, że nie ma takich ładnych kolorów jak Civ 1)
Ktoś zaczął robić Remake Settlers 1, ale nie skończył :(
Może do jakiejś gry są teraz mody, z którymi gra się dużo lepiej?
Do Anno 1404 jest jakiś mod, ale gra z nim jest bardzo dziwna i wolę bez.
Chciałem pograć w nowy dodatek do Civ 6, ale nie działa mi mapa Ziemi (YnAMP), a na innych mapach nie chcę w to grać.
Szukam gry, w której można dużo budować i najlepiej takiej jak K&M, że można budować wielkie miasto w 1 miejscu, a nie jak np. w Age of Empires, że muszę zajmować całą mapę, żeby mieć złoto itd.
Najbardziej chciałbym pograć w Wiggles, ale tam nie działa multiplayer. Taka piękna gra i nigdy nie zrobili 2 części :(
 
Supreme Commander? Nie są to klimaty średniowiecza lecz przyszłości. Budować można od groma i mieć od groma jednostek. Jednostki te niestety (jeśli wolisz średniowiecze) to różnego rodzaju czołgi, wyrzutnie, samoloty bojowe - są boty szturmowe, później zaś nawet eksperymentalne jednostki jak gigantyczny robot, latająca stacja powietrzna, chodzące ogromne działo. I elementy gospodarcze są właściwie nieistniejące. Gra skupia się na budowaniu, walce i kontroli jednego typu surowca na mapie. Mi się bardzo podobała.
 
Witaj!

Jest całkiem sporo gier strategicznych, które mogą pasować do twoich preferencji. Oto kilka propozycji, które mogą cię zainteresować:

1. **Banished** - To gra, w której budujesz i zarządzasz osadą. Gra skupia się na przetrwaniu i zarządzaniu zasobami, a graficznie jest bardzo ładna i szczegółowa. Co prawda nie ma wbudowanego trybu multiplayer, ale można znaleźć modyfikacje i narzędzia umożliwiające rozgrywkę LAN/Internet.

2. **Stronghold Crusader** - To gra, która łączy elementy budowania i strategii wojennej. Można grać na wiele różnych sposobów, a także korzystać z modyfikacji poprawiających różne aspekty rozgrywki.

3. **RimWorld** - Choć kojarzy się bardziej z grami survivalowymi, to ma dużo budowania i jest bardzo bogata w mechaniki zarządzania. Gra nie oferuje bezpośredniego multiplayera, ale są dostępne mody, które umożliwiają współpracę z innymi graczami.

Daj znać, czy któraś z tych propozycji cię zainteresowała, a jeśli nie, to mogę poszukać innych!
 
Back
Do góry