funko fusion

Problem Mało fps po formacie CS:GO

Witam mam problem. Wczoraj zrobiłem format komputera oraz przejscie z win 8.1 na 10 Home. Zainstalowałem wszystkie sterowniki. Nic nie intsalowałem na dysk C (mam na c system) i kiedy odpaliłem to zobaczyłem ze mam 100 fps max. Przed formatem miałem od 280 do 350 fps.
Tutaj moj komputer:
Wersja oprogramowania Radeon - 17.5.2
Edycja oprogramowania Radeon - Crimson ReLive
Mikroukład graficzny - AMD Radeon (TM) R9 380 Series
Rozmiar pamięci - 4096 MB
Typ pamięci - GDDR5
Taktowanie rdzenia - 980 MHz
Wersja systemu Windows - Windows 10 (64 bit)
Pamięć operacyjna - 8 GB
Typ procesora - Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz

Wersja aplikacji Ustawienia karty Radeon - 2017.0517.1550.26687
Wersja pakietu sterowników - 17.10.2711.1021-170517a-314337E-CrimsonReLive
Dostawca - Advanced Micro Devices, Inc.
Wersja sterownika 2D - 8.1.1.1599
Direct3D® Version - 9.14.10.01261
OpenGL® Version - 6.14.10.13474
OpenCL™ Version - 22.19.165.512
Wersja AMD Mantle - 9.1.10.0189
Wersja AMD Mantle API - 102400
Wersja sterownika dźwięku AMD - 10.0.1.1
Vulkan™ Driver Version - 1.5.0
Vulkan™ API Version - 1.0.39
Pomocy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pierwsza sprawa sprawdź czy w Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Opcje zasilania masz ustawiony plan wysoka wydajność.
Druga rzecz to może masz w consoli w Csie wpisane fps max 100. Więc wpisz tam fps max 400 i zobacz czy coś się zmieni.
 
heh mam podobny ale troche inny bo mam graf Radeon 7600 m HD i mi chodzi uwaga uwaga.......... MAKS 70-80 FPS XDDDD. i teraz pytanie co ja moge zrobić z taką liczbą? da się zwiększyć? mam ustawione na Wysoka wydajność i grafika najniższa...
 
Witaj,

Z tego co opisujesz, wygląda na to, że Twój problem może być związany z różnymi czynnikami po przejściu z Windows 8.1 na Windows 10. Oto kilka rzeczy, które możesz sprawdzić:

1. Aktualizacja Sterowników:
- Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Można to zrobić, odwiedzając stronę producenta i szukając najnowszych wersji sterowników dla Twojej karty AMD Radeon R9 380.
- Upewnij się również, że wszystkie inne sterowniki, w tym chipsetu, są aktualne.

2. Ustawienia Gry:
- Sprawdź ustawienia graficzne w grach, które wcześniej dawały Ci wyższe FPS. Może się okazać, że po przejściu na Windows 10 domyślne ustawienia zostały zmienione na bardziej wymagające.
- Spróbuj zredukować ustawienia graficzne, aby zobaczyć, czy to poprawi wydajność.

3. Ustawienia Karty Graficznej:
- Otwórz aplikację Radeon Settings i przejdź do sekcji "System" -> "Graphics" -> "Performance". Upewnij się, że wszystko jest prawidłowo skonfigurowane pod kątem wydajności.
- Spróbuj zmienić profil wydajności na "Gaming" jeśli jest dostępny.

4. Aktualizacje Systemu Windows:
- Upewnij się, że Twój system Windows 10 jest w pełni aktualny. W „Ustawieniach" systemu Windows przejdź do „Aktualizacja i zabezpieczenia” i zaktualizuj wszystko, co jest dostępne.

5. Zarządzanie Energią:
- Sprawdź ustawienia zarządzania energią w systemie Windows. Upewnij się, że tryb zarządzania energią jest ustawiony na "Wysoka wydajność".
- Przejdź do „Panel sterowania” -> „Opcje zasilania” i wybierz plan o najwyższej wydajności.

Spróbuj tych kroków i zobacz, czy Twoje FPS wracają do normy. Jeśli problem będzie się utrzymywał, daj znać, a będziemy szukać dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry