funko fusion

Strzelanki Małe pytanko co do kluczy RU

B

baartii

Gość
Witam !
Ostatnio obiło mi się o uszy już nie pamiętam od kogo, że za bf3 kupiony w wersji RU i spolszczony można dostać bana. No wiecie chodzi mi o te aukcje na allegro co są kluczę po 50zł. Mam akurat takie konto, klucz Ru + spolszczenie i czy możliwe jest to, że mogę dostać za takie coś bana ???
 
po 1. Nie można dostać bana
Bo mój kumpel ma ruskie spolszczone i nie ma bana
Po 2. nie ufam allegro więc nie powiem czy klucz będzie w 100% prawdziwy i czy nie dostaniesz bana za fałszywy klucz czy cuś.
 
Electronic Arts przestrzega przed zakupem kluczy do gier i kodów zniżkowych umożliwiających pobranie gier w formie cyfrowej na serwisach aukcyjnych i innych serwisach nie będących oficjalnymi kanałami sprzedaży. Serwisy aukcyjne są częstym źródłem kluczy uzyskanych w sposób nielegalny.

Electronic Arts rekomenduje dokonywanie zakupów gier w wersji cyfrowej wyłącznie poprzez oficjalne kanały sprzedaży:

store.origin.com

www.gamespace.pl

store.steampowered.com

Electronic Arts zastrzega również prawo zablokowania kluczy, co do których zachodzi podejrzenie że zostały uzyskane w sposób nielegalny.

Osoby kupujące klucze do gier poza wyżej wymienionymi oficjalnymi kanałami sprzedaży robią to na własne ryzyko. Jeśli klucz nie został zakupiony poprzez oficjalny kanał sprzedaż i zostanie zablokowany - nie będzie można kontynuować gry i Centrum Pomocy EA nie będzie w stanie udzielić pomocy.
 
Back
Do góry