funko fusion

Mafia II nie włącza się. :(

M

mcavocadoo

Gość
Witam, mam problem z mafią II, mianowicie gdy chce ją włączyć pojawia się okienko z 3 postaciami, na chwile robi się czarny obraz i wywala do pulpitu. Z góry dzięki za pomoc.

Mój sprzęt:
Procesor: Pentium Dual-Core E5500 2.80 GHz
RAM: 3GB DDR3
Karta graficzna: ATI Radeon HD4550 1GB
System: Windows 7 32bit Ultimate.

Dodam, że wcześniej (pół roku temu) gra działała bez problemu. :(
 
Witaj! Zobaczmy, jak możemy rozwiązać Twój problem z grą Mafia II.

**Możliwe przyczyny i rozwiązania:**

1. **Aktualizacje systemu i sterowników:**
- Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej ATI Radeon HD4550. Możesz to zrobić poprzez stronę producenta karty graficznej.
- Upewnij się, że Twój system Windows 7 ma wszystkie dostępne aktualizacje.

2. **Pliki gry:**
- Mogło dojść do uszkodzenia plików gry. Spróbuj przeinstalować grę lub użyć opcji weryfikacji integralności plików (jeśli korzystasz z platformy takiej jak Steam).

3. **Kompatybilność:**
- Sprawdź, czy gra jest uruchamiana w trybie zgodności. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót/labsę gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Windows XP SP3.

4. **DirectX:**
- Upewnij się, że masz zainstalowaną odpowiednią wersję DirectX. Mafia II wymaga DirectX 9c lub nowszego, co powinna wspierać Twoja karta graficzna.

Upewnij się, że wszystkie powyższe kroki zostały wykonane i spróbuj ponownie uruchomić grę. Mam nadzieję, że to pomoże! Jeśli problem będzie dalej występował, daj znać, a poszukamy dalej rozwiązania.
 
Back
Do góry