funko fusion

MMORPG Loteria

D

Dodatek

Gość
Nie wiem jak Wy, ale ja często widziałem (teraz nie widzę, bo nowy serwer i mało online) loterię w WoWie. Jako iż grałem w ally powstawały one w Stormwind City na placu głównym.

Na czym polegały?
Mianowicie, osoba, która tworzyła loterię zapraszała uczestnika/uczestników do siebie (najlepiej poprzez party). Gdy znalazła daną/e osobę/y wybierali stawkę, np. 50g wpłaty poprzez handel do organizatora. Następnie osoba organizująca mówi np. :
"Jeżeli Twój /roll będzie większy niż 70/80/90 (kwestia wyboru) dostajesz podwojoną wpłatę (w naszym przypadku 100g). Jeżeli natomiast Twój /roll będzie mniejszy niż 90/80/70 (kwestia wyboru) tracisz swoją wpłatę." Gra toczy się dopóty, dopóki nam lub organizatorowi skończy się gold. Nie wiadomo kto ile będzie miał szczęścia.

Tym o oto sposobem możemy zyskać trochę gold, ale i również możemy te trochę stracić. Loteria na serwerze, którym grałem była karalna gdyż łatwo można było oszukać graczy, lecz to nie oznacza, że tak bywało, albowiem są i uczciwi organizatorzy. Moim zdaniem to nawet całkiem ciekawa zabawa jeżeli ktoś ma mało gold, a dużo szczęścia.

Oczywiście są sposoby na wygraną. Miałem znajomą, która tworzyła macro dzięki, któremu miała roll taki jaki chciała. Ale to też nie oznacza, że mają je wszyscy i wszyscy oszukują.

Co Wy myślicie na ten temat?
 
Back
Do góry