funko fusion

Logowanie Origin

E

eMPlay

Gość
Co jakiś czas mi się zmienia hasło na origin samo z siebie. Czy komuś coś takiego się zdarzyło. Uprzedzam że mam nowy komputer, zero oprogramowania pirackiego i żadnych keyloggerów.
 
Jutro chyba przedzwonie do nich, aby zmienili mi e-mail głowny bo dawno już miałem to zrobić.
 
Oj uważaj, mi kiedyś zmieniono pytanie pomocnicze na jakieś chińskie znaki. Jak najszybciej zmień maila i hasło.
 
No właśnie problem że maila tylko przez support telefoniczny tylko się da.

EDIT:
Dobra jednak już można zmienić to w prywatności, kiedyś niestety się nie dało.
 
Hej,

Zmieniające się hasło na koncie Origin może być frustrujące. Jest kilka rzeczy, które możesz sprawdzić, aby rozwiązać ten problem:

1. **Sprawdź ustawienia bezpieczeństwa na swoim koncie.** Upewnij się, że nikt inny nie ma dostępu do Twojego konta. Zmieniaj hasło na takie, które jest trudne do odgadnięcia, i aktywuj uwierzytelnianie dwuskładnikowe. W ustawieniach konta Origin znajdziesz te opcje.

2. **Uaktualnij swoje zabezpieczenia.** Nawet jeśli nie masz pirackiego oprogramowania ani keyloggerów, warto upewnić się, że Twój system operacyjny, program antywirusowy i przeglądarka są aktualne. Zawsze instaluj najnowsze aktualizacje.

3. **Kontakt z pomocą techniczną Origin.** Jeśli problem nadal występuje, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z pomocą techniczną Origin. Opisz im swoją sytuację, a powinni być w stanie dokładniej zdiagnozować i rozwiązać problem.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą rozwiązać Twój problem!
 
Back
Do góry