funko fusion

MOBA LCS, Wolrd Championship i inne turnieje

Status
Zamknięty.
S

sonNy

Gość
Cześć,

czy ktoś z Was śledzi może na bieżąco postępy profesjonalnych drużyn w przygotowaniu do mistrzostw świata? Komu kibicujecie, macie jakieś ulubione drużyny?

Czy Waszym zdaniem jakakolwiek drużyna z poza Korei ma szanse walczyć o finały w nadchodzącym turnieju?

Ja osobiście liczę na drużynę z europy, Alliance, głównie dlatego, że gra tam Froggen, który był długo niedoceniany i teraz ma szansę na grę w świetle reflektorów.

Czekam na Wasze opinie! :)
 
Matti żebyś się nie zdziwił. Korea w tym roku jakoś świetnie się nie prezentuje i myślę, że Alliance, czy TSM/C9 mogą powalczyć. Może Fnatic coś powalczy, ale na moje już dawno jungler do wymiany. Cyanide od dawna utrudnia grę, a nie pomaga. Ostatnio zabłysnął na PlayOffach, ale to co grał podczas całego sezonu to słabo wyglądało. Osobiście jestem za TSM, bo Curse niestety się nie dostało :(
 
Ogólnie to jestem za Cloud9 bo kibicuję im od sezonu 3 i wiem, że mają szansę wygrania. Jednakże będzie ciężko bo są 3 kluby które mogą ładnie namieszać:
- Samsung Galaxy Blue
- Samsung Galaxy White
- NaJin White Shield

wszystkie 3 teamy z korei
 
Wszyscy wiemy, że w czołówce znajdzie się Korea, jednak wierzę w to, że każdy się myli i te turnieje wygra Europa. Z Azji na pewno zawalczą:
- Samsung Galaxy Blue/White
- NaJin White Shield ( Świetny sezon w ich wykonaniu )
- SKT Telecom T1 ( Oczywiste ),
z Ameryki:
- TSM
- Cloud 9,
Europejskie drużyny, które mają wielkie szanse to:
- Fnatic ( Jak kolega wyżej napisał - Jungler do wymiany )
- Alliance ( Froggen zrobi swoje )

~~~

Liczę na Fnatic !
 
@M4SHA, ciekawe jakim cudem wymieniłeś/aś 4 koreańskie teamy skoro dostały się 3. I dla twojej wiadomości SKT nie jedzie na worldsy bo przegrali mecz o 3 slot z NaJin W Shield 3 do 1.
Teamy które jadą z Korei to dwa samsungi i najin.
 
SKT praktycznie nie istnieje ostatnio, więc nie ma co się dziwić co do ich braku. Nic nie wygrywają. A co do Worldsów to w końcu EU/NA ma nawet duże szanse. Osobiście stawiam na kogoś z GPL. Zapewne Korea też coś powalczy. A co do drużyn EU/NA stawiam tylko na Alliance. O ile bootcampy i taktyki pomogą to ktoś z C9 lub fnatic również powalczy.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry